Премини към съдържанието
Plamen Yanev

забравих си паролата на таблета моля помогнете

Препоръчан отговор

Искам да се извиня ако това е грешното място за темата но не намерих другаде къде да я пусна.
та проблема ми е следния- сложих си парола на началния екран когато се заключва но понеже отдавна него бях ползвал и съм я забравил.  :( 
Моля помогнете 
Благодаря предварително  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня ако това е грешното място за темата но не намерих другаде къде да я пусна.

та проблема ми е следния- сложих си парола на началния екран когато се заключва но понеже отдавна него бях ползвал и съм я забравил.  :( 

Моля помогнете 

Благодаря предварително  :)

Да, грешно място е, имам си отделен раздел за таблети............ Ще преместя темата!

Връшане във фабрични настройки е решението или верификация на Google акунта.

Ако кажеш марка и модел на таблета и версия на Android бихме били по-полезни с конкретни стъпки...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

марката е prestigio а андроида е 4.1

А модела? Престижио не правят само 1 таблет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля че беше 

Prestigio MultiPad 8.0 PRO DUO  а андроида е 4.0 с възможност за обновление до 4.1 извинете за грешката  Редактирано от Plamen Yanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетът става с натискане и задържане на VOL+, докато е натиснат - натискане и задържане на бутона за включване и така докато се появи служебното меня Recovery. Оттам се избира с бутоните за звука точката wipe data/factory reset и се потвърждава с бутона за включване.

При теб какво по-точно не става при hard reseta? Не включва таблета, не излиза меня Recovery ... ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само още нещо да попитам а за blaupunkt endeavour 800 защо не мога да вляза в рекаваизащото нещо се разжали днеска като го включих и зареди само до логото и не продължа и искам да го ресетна но не влиза в рекавари 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само още нещо да попитам а за blaupunkt endeavour 800 защо не мога да вляза в рекаваизащото нещо се разжали днеска като го включих и зареди само до логото и не продължа и искам да го ресетна но не влиза в рекавари

Ти на всички комший ли оправяш таблетите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти на всички комший ли оправяш таблетите ?

Освен това пише на развален български :)

Offtopic ftw..

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.10.2016 г. в 22:21, Евалон написа:

и аз имам същия случай моля ви за помощ таблета ми е  android 4.1 Jelly Bean

Таблетът не може да е Андроид 4.1, това е ОС и нейната версия. Таблети имат Асер, Асус, Сони, Самсунг и т.н., а отделно е модела на таблета.

И не казваш какъв точно е проблема ти – като най-горния споменат от Евалон или като последния, който е посочил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.