Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Колко МБ е Видеокартата ми ? post-346178-0-76707300-1391153048_thumb.post-346178-0-08777600-1391153048_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата ти е sis mirage graphics. Вградена е, използва РАМ памет от оператовната памет, няма своя собствена. Предполагам, че в настройките на биос може да има опция да вдигнеш РАМ паметта, която може да използва, но трябва да провериш сам. Ако нещо хардуерно съм обяснил грешно, колегите ще ме поправят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В предна тема от същия автор се питаше дали има въобще видео карта . В тази се пита колко Мб е тази карта . И при двете автора използва програма от която се видни нещата . И в предната тема  се каза кое колко е и отново се пита едно и също нещо . Просто на мен лично ми идват в повече тези питания за какво ли не , и то за супер елементарни неща които само с едно написване в търсачката о отговорите излизат със стотици . Изрази се мнение че не всеки е навътре в нещата и не всеки разбирал и т.н . Това е вярно и не е задължително всеки човек да има познания за всички , но за всеки човек е задължително ако се мисли за такъв (наличието нивото на интелекта ни различават от животните ) да проявява и интерес към самообразоването , което не става с постоянно питане и без никакво четене . Забелязвам че на автора на тази и на ред теми от сорта му се пишат едни неща и след има няма и ден се пита същото или почти същото . Това почва да омръзва . Посъветвах автора на тези теми ,да седне и мъничко да се напъне сам да потърси някои от отговорите . Казах че ако сега темите му предизвикват усмивки , дори от хора далече от материята , не след дълго на въпросите му ще откликват само хора като него , никой няма да поглежда дори какво е питал . Поука не е взета и се продължава в същия дух . Мисля че форума е място където всеки може да пита каквото си иска , но нека тези който питат да не забравят че форума е и място където човек може да се изложи и то яко , и да покаже дори само с въпросите си какво има в главата .

П.П . Автора на тази и други подобни теми да си зададе най-накрая въпроса защо профилчето му е разгледано близо 100 пъти за има няма 5-6 дни ? Ако не може да си отговори , ще му спестя усилията ( видно е че умствени усилия не се полагат за нищо ) . Влиза този и онзи за да види кой по дяволите задава тия въпроси и кой пуска тия теми , една от друга по уникални с обратен знак .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в една от темите го бях попитал за какво е всичкото това питане, но отговор не получих. Като го гледам, прави си майтап тука през 2-3часа нова тема и то за всевъзможни глупости. Незнам какво толкова разпитва за неговият комп, като вече е "изпята песен". То не бяха цветове, Windows-и, видео карти, хардове и т.н. и очаквам скоро пак някаква тема "колко ми е голям хард диска" или "компа ще подкара ли най-новите игри" :D  Това в кръга на шегата, но идва малко в повече неговото държане. Иначе има почти толкова теми колкото и мнения. :D

Към автора:

Уважавай трудът на колегите, които ти отговарят, но е добре малко и ти да седниш да почетеш за собствено самочуствие!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В предна тема от същия автор се питаше дали има въобще видео карта . В тази се пита колко Мб е тази карта . И при двете автора използва програма от която се видни нещата . И в предната тема  се каза кое колко е и отново се пита едно и също нещо . Просто на мен лично ми идват в повече тези питания за какво ли не , и то за супер елементарни неща които само с едно написване в търсачката о отговорите излизат със стотици . Изрази се мнение че не всеки е навътре в нещата и не всеки разбирал и т.н . Това е вярно и не е задължително всеки човек да има познания за всички , но за всеки човек е задължително ако се мисли за такъв (наличието нивото на интелекта ни различават от животните ) да проявява и интерес към самообразоването , което не става с постоянно питане и без никакво четене . Забелязвам че на автора на тази и на ред теми от сорта му се пишат едни неща и след има няма и ден се пита същото или почти същото . Това почва да омръзва . Посъветвах автора на тези теми ,да седне и мъничко да се напъне сам да потърси някои от отговорите . Казах че ако сега темите му предизвикват усмивки , дори от хора далече от материята , не след дълго на въпросите му ще откликват само хора като него , никой няма да поглежда дори какво е питал . Поука не е взета и се продължава в същия дух . Мисля че форума е място където всеки може да пита каквото си иска , но нека тези който питат да не забравят че форума е и място където човек може да се изложи и то яко , и да покаже дори само с въпросите си какво има в главата .

П.П . Автора на тази и други подобни теми да си зададе най-накрая въпроса защо профилчето му е разгледано близо 100 пъти за има няма 5-6 дни ? Ако не може да си отговори , ще му спестя усилията ( видно е че умствени усилия не се полагат за нищо ) . Влиза този и онзи за да види кой по дяволите задава тия въпроси и кой пуска тия теми , една от друга по уникални с обратен знак .

Уважаеми колега PC Doctor. Отново се ядосваш. Не се изненадвай на подобен род питанки. Автора няма да седне да се напъне, защото не е научен какво и къде да търси, а въобще образованието го е намразил още от 8 клас. Сам виждаш какви теми и постове има. Колкото до излагането, никой не е застрахован. Както виждаш и аз правя грешки и се изцепвам понякога ;)

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата ти е sis mirage graphics. Вградена е, използва РАМ памет от оператовната памет, няма своя собствена. Предполагам, че в настройките на биос може да има опция да вдигнеш РАМ паметта, която може да използва, но трябва да провериш сам. Ако нещо хардуерно съм обяснил грешно, колегите ще ме поправят.

Как мога да увелича тази памет? докато си взема стабилна карта.. в миналата тема написаха че е възможно до 128 споделена памет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да увелича тази памет? докато си взема стабилна карта.. в миналата тема написаха че е възможно до 128 споделена памет

Влизаш в биос и от там отиваш в настройките на видеокартата. Трябва да имаш опция да и задаваш колко мегабайта рам да използва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този скенер с тези Системни Изисквания Microsoft® Windows® XP Home Edition / XP Professional: CPU: 450 MHz, RAM: 128MB, HDD: 95MB ще тръгне ли на копма ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ще спреш с тези безсмислени питания ???? Не можеш ли да си видиш с какви параметри е твоя "комп " и да си отговориш на въпроса ?

Хубаво е изписано какво трябва като изисквания , а защо не попиташ как да видиш с какво разполагаш ти ? Толкова ли е трудно да ти мине такава мисъл през главицата ? Ще питаш сигурно и каква мисъл ? Ми мисълта да се научиш на нещо без да питаш хората  . С малко четене и задаване на правилните въпроси , но не тук , а просто в търсачката  ще намериш отговорите . Положението при теб, май почва да се очертава трагично от към желание за учене и самообразоване за каквото и да било .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.