Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

При отваряне само на някои сайтове, например на "Ashampoo.com" в страницата се вижда само отделни редове и квадратни кутийки, а ве страницата стои като осакатена, съдържанието почти го няма. Нито мога да я разгледам, нито да тегля, нищо. PO-то си работи добре, всичко си е наред, но това ме вбесява. Дайте съвет този проблем как да го оправя, моля Ви мили и отзивчиви хора.

При отваряне само на някои сайтове(единични случаи) например на "Ashampoo.com" в страницата се вижда само отделни редове и квадратни кутийки, а ве страницата стои като осакатена. Нито мога да я разгледам, нито да тегля, нищо. PC-то си работи добре, всичко си е наред, но това ме вбесява. Дайте съвет как да оправя този проблем, моля Ви мили и отзивчиви хора.
Прилагам снимка

post-345853-0-20211700-1391155807_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало си изчисти кеш паметта на браузъра и виж дали проблема ти продължава. На кой интернет доставчик си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало си изчисти кеш паметта на браузъра и виж дали проблема ти продължава. На кой интернет доставчик си?

Изчистено е всичко но не е от това. ILLUSIONNET

Този номер на други сайтове много рядко го прави, но на Ashampoo.com всеки път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този номер на други сайтове много рядко го прави, но на Ashampoo.com всеки път.

Предполагам си с рутер. Колко компютъра използват услугата? Има ли включен торент клиент или подобно приложение, което да генерира изходящ трафик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си с рутер. Колко компютъра използват услугата? Има ли включен торент клиент или подобно приложение, което да генерира изходящ трафик.

Нито едно от трите нямам включено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито едно от трите нямам включено

Добре, тогава пусни ping и trace до проблемните сайтове. Може доставчика да има забавяне към тях и затова да не се отварят при теб нормално.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на темата да си провери системните времена и дата., както и регионалните настройки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на темата да си провери системните времена и дата., както и регионалните настройки .

И това съм го проверил щателно. Както трябва си е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели въпреки това къде направи проверките който съм описал ? Този проблем в 99% от случаите се дължи или на грешки в системното време и дата или на недоправени настройки за местоположение .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели въпреки това къде направи проверките който съм описал ? Този проблем в 99% от случаите се дължи или на грешки в системното време и дата или на недоправени настройки за местоположение .

С това поне съм запознат, уверявам те, че настройките за време и регионални езици са TOP. Фрапиращото е, че така ми излизат страниците само на 2 - 3 сайта от стотици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това поне съм запознат, уверявам те, че настройките за време и регионални езици са TOP. Фрапиращото е, че така ми излизат страниците само на 2 - 3 сайта от стотици.

Добре де пусна ли Tracert да видим какво се случва. Ако има големи времезакъснения към проблемния сайт или пътя минава през натоварен hop  е нормално така да се отварят. Може и самият интернет доставчик да има проблем с тези сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали има инсталирани необходимите ъпдейти и/или програми към (примерно) Windows , като Microsoft.NET Framework , които да му "вадят"  по-новите версии за картинки , или пък на Java.....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах как автора на темата пише че системното време и

С кое не си запознат ? Ако не знаеш какво и къде , как тогава знаеш че всичко е "ТОП "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.