Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Не намирам точния раздел, затова да попитам тук. Отскоро съм със въпросната ОС и усещам разлика в силата на звука в сравнение с XP - то.  Седмицата по - тиха ли е по принцип, щото всичко усилвам, даже и във вибокса усилвам докрай и пак ми е тихо. Това нормално ли е и как може да се оправи силата на звука? Предвариително Ви благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъъ...Не, не е по-тих. Едно и също си е.Звука се управлява от редица фактори. Самата програма, която го възпроизвежда, системните настройки, хардуерните устройства...Таааа, не, не е "по-тих"...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои от аеро темите са с по-слаб звук, конкретно съм забелязал стандартната, че е "по-тиха". Избери си някоя от другите и си я персонализирай. Останалото обаче е наистина въпрос на това, което е описано в поста на quickJO

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че е по тих маа. Гледай по-бързо на XP да минеш оуу ;) Така на хората ще им по лесно да се отърват от теб след 8 април тази година

Поздрави и непрекалявай с ПопФолк а на XP то

Редактирано от andrianivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може някои рептилии-илюминати-евреи-ГЕРБерасти да са спонсорирали Win 7, за да ти е гадно.... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че не си сложил драйвър от производител, а караш с майкрософтския такъв. Това е и отговор към възможен вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.