Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Вчера реших да поръчам таблета гугъл нексъс 2013 от емаг, но реших да забавя поръчката до днес. Стана днес и видях, че нексъса не е 2013, а 2012 (този, които има 16 гигабайта памет и 4.3 ос). Открих 2013 в ардес http://ardes.bg/tablet/Asus+Google+Nexus+7+2013-51861 . Понеже ще го купувам на изплащане бих искал да знам в 12 месечното изплащане излиза, че крайната сума, която ще платя е 592.48 лв./ близо 50 лв. на месец. Въпроса ми е тази такса, която е написана на графата такса 63.48 лв дали се събира с общата сума 592.48 лв. и се получава 655.96 лв. или общото, което ще платя е 592.48 лв.

И ако се събират няма да имам възможност за нексъса 2013, и по-добре ли ще бъде да взема галакси таб 3 8" или гугъл нексъс 2012?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги чети първо дребния шрифт!

Таксата е разсрочена в месечните вноски. Възможно е да има минимални разлики (до няколко стотинки) в размера на месечните вноски. Точната схема на изплащане е посочена в договора, който ще получите след като кандидатствате.

От написаното излиза, че ще ти струва общо 592,48 лв, колкото пише в крайната графа. Пазарувал съм от тая фирма и нямам основания да се оплаквам, но нищо не пречи да врътнеш един телефон за уточняване - потвърждението никога не е излишно. А и би следвало (както пише) да получиш договор, който тепърва ще се подписва. Ако таблицата не е коректна, то ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги чети първо дребния шрифт!

От написаното излиза, че ще ти струва общо 592,48 лв, колкото пише в крайната графа. Пазарувал съм от тая фирма и нямам основания да се оплаквам, но нищо не пречи да врътнеш един телефон за уточняване - потвърждението никога не е излишно. А и би следвало (както пише) да получиш договор, който тепърва ще се подписва. Ако таблицата не е коректна, то ...

В телефона си имам някви стотинки само, пък трябва да се информирам. Освен да рискувам, пък като пристигне доставката да питам. До към 18.00 вече трябва да съм поръчал и се колебая между нексъс 2013 16 гигабайта, нексъс 2013 32 гигабайта и самсунг галакси таб 3 8" :)  Дали ще си струва да взема този 2013 с 16-те гигабайта, като се има предвид, че няма слот за карта :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В десния долен ъгъл на екрана има прозорец за имейли или чат - пиши там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В десния долен ъгъл на екрана има прозорец за имейли или чат - пиши там!

нещо не го виждам, може ли да ме светнеш, че не го намирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо не го виждам, може ли да ме светнеш, че не го намирам

Спри си блокиращите приложения. Редактирано от yHuKaT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спри си блокиращите приложения.

Питах човек, който е наясно, каза ми, че последната графа щом е обща сума, и след нея няма друга графа най-вероятно това ще е сумата, която реално ще се плати. Ще се доверя. Вече остава дилемата самсунг галакси таб 3 8" или гугъл нексус 2013 7 32 гигабайта рам и изпращам поръчка

Питах човек, който е наясно, каза ми, че последната графа щом е обща сума, и след нея няма друга графа най-вероятно това ще е сумата, която реално ще се плати. Ще се доверя. Вече остава дилемата самсунг галакси таб 3 8" или гугъл нексус 2013 7 32 гигабайта рам и изпращам поръчка

Получих потвърждение. 592-те лева са крайната сума за плащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено Нексуса. Самсунга е с инч по-голям екран, но с по малко ппи, Нексуса е фул ХД 1920/1200 резолюция, екрана му е супер. Но това са 592 лв хвърлени на вятъра )) да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.