Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Препоръчайте ми 2.1 колонки. Ще се ползват към лаптоп.

Идейно е да свирят добре и да имат бас.

За жалост, съм ограничен от лаптопа за това се търсят 2.1 колонки..

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е добре да знаем какъв е бюджета, все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microlab M500U Активни колони

Ако не извадиш поне 80 лева за колони  изобщо не питай за модел а  вземи  каквото ти падне пред очите.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджет до към 50-70 лв.

Напълно подкрепям колегата от горният пост. Затова няма да давам конкретен модел.

Разгледайте предложенията от Мicrolab и Еdifier, в този диапазон (не че са много). И си харесайте нещо.

Потърсете и в другите онлайн магазини, какво предлагат на горепосочените марки.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега разрових из няколко сайта и видях тези Microlab M500, както и друг модел - Microlab M600..

Цената им е горе-долу една и съща, някой може ли да ми каже каква е разликата?

Гледах в сайта на Microlab ми изглеждат еднакви и от към характеристики..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microlab M500U Активни колони

Ако не извадиш поне 80 лева за колони  изобщо не питай за модел а  вземи  каквото ти падне пред очите.

В момента в квартирата съм с такива, вързани към лаптоп. Не знам дали е само при мен, но след като ги взех и пуснах вкъщи се чуваше едно като "раздуване" на стените на съб-а, което веднага прави впечатление, дори когато потенциометъра за ниските честоти не е в крайно дясно положение. Отворих ги и какво да видя, задната стена(която не е от материала като на лявата и дясната) е закрепена с 4 винтчета(без силикон/лепило по ъглите) и издишаше яко, сложих силикон, и затворих. След като всичко изсъхна това "раздуване" пак се усещаше при по силно слушане. Накрая решиш проблема като сложих допълнително летвичка(залепена за лицето и гърба) която залепих отново с лепило, като не позволяваше деформация и това раздуване изчезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ А доволен ли си от колоните? Баса как е?

Ами какво да ти кажа, за тези пари... да мисля, че си струва.Достатъчно мощни са, ниските честоти не липсват със сигурност. Иначе ако имаш възможност и нужните умения за елементарна работа с поялник, можеш да си удължиш кабелите на сателитните колонки и се получава много добре. Сателитите ги вдигаш на височина на нивото на главата(та и по - високо), а съба в някой ъгъл на стаята, като бас рефлекса сочи най - далечната стена.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Предложиха ми Logitech X-540 на доста добра цена. :D

Чета из нета и пише, че тези колонки имат някакъв Matrix Mode, чрез който 5.1 системата може да се върже към лаптоп (2.1)..

Някой знае ли нещо по-въпроса? Информацията, която намирам е доста "колеблива".. Според доста хора, вкарваш зеления жак в лаптопа и пускаш въпросният Matrix Mode и тръгва.

Други, казват, че този начин не става и ти трябва друга звукова карта.. Някой, ако има такива колонки и е по-наясно, нека разясни малко..

Благодаря!

EDIT: Предлагат ми ги за 60 лв..

Редактирано от corpse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.