Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

fifi7833

Шпионска програма

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се на някой ако му се стори въпроса ми глупав, но може ли са има на лаптопа ми инсталирана някаква шпионска програма, така че да се наблюдава моята дейност от разстояние?Благодаря на всеки отзовал се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може, има доста такива. Наричат се кейлогъри (Keylogger). Става и с LogMeIn клиент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може, има доста такива. Наричат се кейлогъри (Keylogger). Става и с LogMeIn клиент.

Благодаря ти за отговора!Как бих могла да се справя с това?С някаква антишпионска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми според мене най-сигурният вариант е преинсталиране на уиндоуса след форматиране на хардиска, иначе аз ползвам malwarebytes antimalware, доста е добра и предпазва от зловредни атаки в реално време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми според мене най-сигурният вариант е преинсталиране на уиндоуса след форматиране на хардиска, иначе аз ползвам malwarebytes antimalware, доста е добра и предпазва от зловредни атаки в реално време...

Колега може и да хванем Кейлогъра, ако има такъв. Няма нужда чак от преинсталиране...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се на някой ако му се стори въпроса ми глупав, но може ли са има на лаптопа ми инсталирана някаква шпионска програма, така че да се наблюдава моята дейност от разстояние?Благодаря на всеки отзовал се!

Да, може.Десетки са програмите способни на това!

Ако имаш опасения, че те следят има инструменти, които 99% откриват кейлогерите, колкото и добре да се прикрити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!Съмнявам се, че приятелят ми е инсталирал, защото стават странни съвпадения от вчера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега може и да хванем Кейлогъра, ако има такъв. Няма нужда чак от преинсталиране...

Така е, аз просто казах че това е най-сигурният 100 % начин, макар че е доста краен и може да не се стига до него... Иначе @fifi7833 мисля че няма да е зле да си инсталираш malwarebytes antimalware от официалния им сайт и да пуснеш едно пълно сканиране, аз даже си намерих код за платената версия и  нямам ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Благодаря ви!Съмнявам се, че приятелят ми е инсталирал, защото стават странни съвпадения от вчера...

"Съмнявам се, че приятелят ми е инсталирал, защото стават странни съвпадения от вчера..."

С тези думи трябваше да започнете. Антивируса е  - изключване от мрежата  и сядане на ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Съмнявам се, че приятелят ми е инсталирал, защото стават странни съвпадения от вчера..."

С тези думи трябваше да започнете. Антивируса е  - изключване от мрежата  и сядане на ......

Хубав съвет, благодаря :) Само че е малко невъзможно в момента...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой обърна ли внимание в кой раздел е темата и на правилата...ако няма нужда от проверка от наша страна, може да се премести в основния раздел за сигурност и да се продължи с дискусията... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща на г-н С.Кондуров!И на всеки отзовал се! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...