Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро реших да направя сайт на моят футболен отбор.Целта ми е да изградя едно горе-долу хубаво сайтче с хубав дизайн и да е добре структурирано.Подобно на този сайт (http://www.donbalon.eu/).Основният ми проблем обаче ,е че немога да отделям пари за домейн и хостинг.Чувал съм една фирма е107 ,която прави сайтове ,но там трябва много инсталации и познания по програмиране.Има ли някакъв вариант да се направи сайт с безплатен домейн и хостинг ?

Благодаря на всеки отзовал се !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За читав безплатен домейн не знам, но без познания за HTML/PHP няма как да се справиш. Втория вариант е да ползваш Wordpress.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За читав безплатен домейн не знам, но без познания за HTML/PHP няма как да се справиш. Втория вариант е да ползваш Wordpress.

за Wordpress плаща ли се ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно, не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, би трябвало да си изясниш първо дали уебадрес от сорта на "моятсайт.wordpress.com" те устройва, или желаеш собствен домейн от сорта на "моятсайт.com" (или .net, biz, и др.). Първият вариант е напълно безплатен, докато вторият би изисквал заплащането на WP на $13/год. за домейн регистрация и хостинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро реших да направя сайт на моят футболен отбор.Целта ми е да изградя едно горе-долу хубаво сайтче с хубав дизайн и да е добре структурирано.Подобно на този сайт (http://www.donbalon.eu/).Основният ми проблем обаче ,е че немога да отделям пари за домейн и хостинг.Чувал съм една фирма е107 ,която прави сайтове ,но там трябва много инсталации и познания по програмиране.Има ли някакъв вариант да се направи сайт с безплатен домейн и хостинг ?

Благодаря на всеки отзовал се !!! :)

Тук можеш да си направиш сайт безплатно с няколко клика без да е нужно да имаш познания по php html css

http://www.ucoz.ru/

http://ru.wix.com/

http://umi.ru/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако грижата за собствен домейн отпада, Weebly може да се окаже особено добър избор. Ucoz и Wix са известни с натрапчивите банери, които разкрасяват безплатните им потребители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, би трябвало да си изясниш първо дали уебадрес от сорта на "моятсайт.wordpress.com" те устройва, или желаеш собствен домейн от сорта на "моятсайт.com" (или .net, biz, и др.). Първият вариант е напълно безплатен, докато вторият би изисквал заплащането на WP на $13/год. за домейн регистрация и хостинг.

Устройва ме варианта с домейна ми да завършва на wordpress.com.Въпроса е как да си изградя самият сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройва ме варианта с домейна ми да завършва на wordpress.com.Въпроса е как да си изградя самият сайт

За кое питаш как става? Какви технически стъпки да направиш, т.е. как да подходиш в Уордпресс за да публикуваш и администрираш един сайт? Или как да структурираш съдържанието на сайта в секции и подсекции? Или как да разкрасиш сайта с повече джаджи и пинизи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кое питаш как става? Какви технически стъпки да направиш, т.е. как да подходиш в Уордпресс за да публикуваш и администрираш един сайт? Или как да структурираш съдържанието на сайта в секции и подсекции? Или как да разкрасиш сайта с повече джаджи и пинизи?

Редактирано от stenli_neichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десет пъти как това, как онова.Да си беше направил труда да провериш в Гугъл има толкова много безплатна информация.Аман от хора, които искат всичко наготово! :mad:  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, нека имаме повече търпение и толерантност. Човека може да е технически съвсем неопитен и зелен, но същевременно може да има какво да каже в публичното пространство.

Аз, например, навремето се бъхтех в Уордпресс без дори да знам как да направя линк. Питах относно това колегите от българския им форум, но може тези да бяха решили, че съм някакъв зевзек, и отговор никакъв не дойде.

Знам още драстични случаи. Интернет грамотността на един познат май напредна единствено до прегледа на пощ. кутия (която аз регистрирах).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.