Премини към съдържанието
d1dcho

Съвет за марка за машинка за подстригване

Препоръчан отговор

Искам да Ви попитам да ми дадете съвет за марка за машинка от тези трите.

Braun, Philips или Remington

Ако някой има опит нека сподели мнение за качество, издръжливост и удосбство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретните модели са от значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И трите марки са доста добри, но ще трябват конкретни модели и бюджет, който може да отделиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи и от нуждите.Аз съм с един phillips за 60 кинта от Зора-та и вече втора година работи безотказно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с филипс малко по-скъп от на лолегата и вече 2 години няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с "Домо" за 9 лв. Вече над 4 г. бачка перфектно. Ровентата изкара 3-4 ползвания и на боклука.

"Не робувайте на марките" както е написано в темата за таблетите.

Редактирано от KTT (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с "Домо" за 9 лв. Вече над 4 г. бачка перфектно. Ровентата изкара 3-4 ползвания и на боклука.

"Не робувайте на марките" както е написано в темата за таблетите.

Човека, търси нещо професиално, което ще ползва десетина пъти на ден, а не 10 пъти на година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.shampoan.com/moser-profesionalna-mashinka-podstrigvane-mozer-1400-edition-14000458-p-329.html

Това е истинската марка. Всичко друго е компромис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.shampoan.com/moser-profesionalna-mashinka-podstrigvane-mozer-1400-edition-14000458-p-329.html

Това е истинската марка. Всичко друго е компромис.

И защо реши така, да не би да си бръснар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека, търси нещо професиално, което ще ползва десетина пъти на ден, а не 10 пъти на година

От къде стана ясно, че човека търси нещо професиално и колко пъти ще я ползва в годината или всеки ден?

Опитах се да кажа, че Ровентата за 30-40 кинта при мен я изхвърлих веднага а Нонейм марката за 9 кинта я ползвам вече 4 години и съм много доволен.

Макар и не по темата - ел. самобръсначка Реминктон в пъти бръсне по-зле от "Нонейм" купена от Кауфланд а разликата в цената беше 1 към 5.

Редактирано от KTT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И баща ми, и шурея ми имат машинки Philips - доволни са и двамата, работят си чудесно вече няколко години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде стана ясно, че човека търси нещо професиално и колко пъти ще я ползва в годината или всеки ден?

Опитах се да кажа, че Ровентата за 30-40 кинта при мен я изхвърлих веднага а Нонейм марката за 9 кинта я ползвам вече 4 години и съм много доволен.

Макар и не по темата - ел. самобръсначка Реминктон в пъти бръсне по-зле от "Нонейм" купена от Кауфланд а разликата в цената беше 1 към 5.

От цената Бе колега, става ясно, че човека търси нещо по специално, иначе марки и модели много.Автора на темата, е посочил няколко модела и марки и търси мнения за тях, а не да го увещават в извращения от битака.Все едно да ми предложиш, да си купя ЛАДА 4 вместо Мерцедес или БМВ защото вършат същата работа, да те закарат от т.А до т.Б.Така , че продължавай да си щастлив като ползваш Нонейм-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам една Филипс,за домашно ползване,която не помня колко години е вече.Май тази фирма,по им се удава да правят такива битови уреди,от колкото телевизори.Телевизорите им предават качествено,но за издръжливост или дефекти са на опашката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, но имам няколко познати такива и споделям тяхното мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали колегата съфорумец е бръснар или не, но аз лично познавам хора с салони за красота ползващи именно тази машинка. Ножчетата са закалени и се захабяват ужасно трудно. Освен това слайд приставката за реглаж на дълбочината на подстригване се заключва с стоманен зъб. Освен всичко друго ножчетата на въпросната машинка се произвеждат от Солинген. И на на последно място - аз самия притежавам такава машинка. Ползвам я и за брада и за коса. Преди нея имах Ремингтън 5030 - кара вече 5та година - работи на змей. Но Мозера просто е класпа на всичко останало.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.