Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

danielbonev

Проблем с флашка

Препоръчан отговор

Изведнъж флашката ми се оказа защитена от запис ,т.е. нито може да се записват файлове,нито да се изтриват .Даже не мога и да я форматирам ,което беше последната ми надежда за излизане от ситуацията .Системата ми казва да премахна защитата ,а аз нито съм я въвеждал ,нито знам откъде се премахва .Моля за помощ и предварително БЛАГОДАРЯ всички отзовали се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се разровиш назад във темите ще намериш много потребители  със същия проблем - май на всичките флашките заминават в коша :) ами така , те за това са по 10 лева :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом все още се разпознава от системата,има надежда.Когато не може да се форматира от уиндоус,става с програмата HP USB Disk Storage Format Tool.Премахваш задължително отметката за бързия формат.Ще стане по-бавно,но успешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да има едно малко копче на флашката с изрисуван катинар?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да има едно малко копче на флашката с изрисуван катинар?

Няма ,но държа да отбележа ,че проблема се появи по време на сваляне на филм от торент тракер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблема в това. Пробвай да я форматираш с програмата, която ти е дал колегата по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ,но държа да отбележа ,че проблема се появи по време на сваляне на филм от торент тракер .

Най големия убиец на флашки :) чудно ми е каква ли скорост може да се постигне ......или може би си с адсл :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най големия убиец на флашки :) чудно ми е каква ли скорост може да се постигне ......или може би си с адсл :)

Също така най-големия убиец на карти с памет и вътрешна памет на смартфона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ,не чудно ,добронамерените хора ми помогнаха и с програмата цитирана по-горе нещата се наместиха ,а ти се чуди ако искаш и до настъпването на 22 век .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...