Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Изведнъж флашката ми се оказа защитена от запис ,т.е. нито може да се записват файлове,нито да се изтриват .Даже не мога и да я форматирам ,което беше последната ми надежда за излизане от ситуацията .Системата ми казва да премахна защитата ,а аз нито съм я въвеждал ,нито знам откъде се премахва .Моля за помощ и предварително БЛАГОДАРЯ всички отзовали се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се разровиш назад във темите ще намериш много потребители  със същия проблем - май на всичките флашките заминават в коша :) ами така , те за това са по 10 лева :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом все още се разпознава от системата,има надежда.Когато не може да се форматира от уиндоус,става с програмата HP USB Disk Storage Format Tool.Премахваш задължително отметката за бързия формат.Ще стане по-бавно,но успешно.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да има едно малко копче на флашката с изрисуван катинар?

Няма ,но държа да отбележа ,че проблема се появи по време на сваляне на филм от торент тракер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблема в това. Пробвай да я форматираш с програмата, която ти е дал колегата по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ,но държа да отбележа ,че проблема се появи по време на сваляне на филм от торент тракер .

Най големия убиец на флашки :) чудно ми е каква ли скорост може да се постигне ......или може би си с адсл :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най големия убиец на флашки :) чудно ми е каква ли скорост може да се постигне ......или може би си с адсл :)

Също така най-големия убиец на карти с памет и вътрешна памет на смартфона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ,не чудно ,добронамерените хора ми помогнаха и с програмата цитирана по-горе нещата се наместиха ,а ти се чуди ако искаш и до настъпването на 22 век .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.