Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро си дадох лаптопа на сервиз да го почистят от прах. Някак бяха направили Guest профил, не знам за какво им е бил, и ми е интересно как става. Не знаеха паролата, а и не са я искали. С някаква програма ли става и как може да се предпазим от това, защото така всеки може да ми вземе компютъра, да си направи един профил и да си влиза в него. Знам, че няма да има администраторски права и няма да може да изтрие нещо, но не е приятно да ти влизат в компютъра. Благодаря за вниманието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съществува акаунт 'Administrator', за който ако не е изрично въведена парола при инсталацията или след това, ще бъде без такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, наскоро си дадох лаптопа на сервиз да го почистят от прах. Някак бяха направили Guest профил, не знам за какво им е бил, и ми е интересно как става. Не знаеха паролата, а и не са я искали. С някаква програма ли става и как може да се предпазим от това, защото така всеки може да ми вземе компютъра, да си направи един профил и да си влиза в него. Знам, че няма да има администраторски права и няма да може да изтрие нещо, но не е приятно да ти влизат в компютъра. Благодаря за вниманието :)

Влезли са ти в компютъра, за да видят дали ще работи след като са го изчистили от прах. Guest профила може да се изключи в настройките за профил. Ако не си сложил парола на администраторския акаунт или на този, който ти си създал влизането в системата е свободно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.