Премини към съдържанието
WhiteHart

HTC Desire 500 - мнения и препоръки

Препоръчан отговор

Май ще си вземам нов смартфон, че сегашният ми вече е малко слабичък и все по-често забива и е мъчителна работата с него. Днес даже не можах да проведа изходящо обаждане - изписа ми, че приложението "телефон" не отговаря, ужасно дразнещо е...

Търся си нещо бюджетно, но все пак да е по-добро от сегашната ми xperia miro, и desire 500 ми привлече вниманието. Четох добри отзиви, гледах ревюта, камерата му е по-добра от експериата, с 4 ядрен процесор, на външен вид е добър... Някой от вас има ли преки впечатления от този смартфон - гладко ли работи, забива ли, батерията как се държи, някакви проблеми и недомислици и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коуега, купи ли?

Апарата е чудесен за цената си.

Съдружничката ми е с него вече два месеца и единствения недостатък е, че задължително му трябва СД-карта памет, но пък има вече 8 и 16 гиги клас 10 по 10-15 лева.

Супер работи, добре се държи с обаждания и от двете карти, активни са, а батерията при по-сериозно натоварване кара по един ден и си трябва зареждане.

С по-малко натоварване два държи без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми стегна ме шапката днес, излязох и си го взех. Не съжалявам, цял ден си играя с него и за сега съм доволен. Доста по-бърз е от досегашния ми, все пак е 4 ядрен, по-голям екран, по-хубава камера, като цяло повече ме кефи на външен вид. Засега карам със старата си микро сд карта, тя е само 2 гб, но по-нататъка ще си взема една по-голяма карта, да мога да наджасам и малко музичка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 гиги клас 10 днес взех 2 за 8 лева бройката.

16 гиги беше малко по-скъпа.

Това са едни младежи на гърба на офиса някъде.

Ако кажеш направо ще ти взема една в понеделник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 гиги клас 10 днес взех 2 за 8 лева бройката.16 гиги беше малко по-скъпа.Това са едни младежи на гърба на офиса някъде.Ако кажеш направо ще ти взема една в понеделник.

Ми напрау земай една осмичка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми напрау земай една осмичка...

Окей.

Ще се чуем да си я гепиш и да черпиш кафе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей.Ще се чуем да си я гепиш и да черпиш кафе.

мое и тоя уйкенд да се видим, да са пофаля... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мое и тоя уйкенд да се видим, да са пофаля... :D

Таман ще си поиграя малко с такъв тилифон - кво пък.

Ай утре шсе чуем по обяд и ше се разберем.

пп. Аз му говоря да черпи кафе, той щял да се хвали...  :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам този телефон вече 2-3 месеца и няма никакъв проблем освен, че понякога дава че съм си изключил телефона а не сам и веднага ми дойде съобщение че някой номер ми е звънял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

algor, я дай read/write тест на тая карта за 10 лв да я видим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам този телефон вече 2-3 месеца и няма никакъв проблем освен, че понякога дава че съм си изключил телефона а не сам и веднага ми дойде съобщение че някой номер ми е звънял.

Това ми го правеше и старият телефон. На Глобул ли си? При тях май това се случва доста често. Проблемът не е в апарата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

algor, я дай read/write тест на тая карта за 10 лв да я видим. 

С удоволствие, стига да ми кажеш как да го направя, защото не съм наясно и съм невеж, относно туй действие.

Аз съм с 32 гиги, а колегата WhiteHart е с 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми го правеше и старият телефон. На Глобул ли си? При тях май това се случва доста често. Проблемът не е в апарата...

Да на Глобул съм и на почти всички телефони ми го е правило явно не е апарата виновен а от глобул тея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.