Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Мисля, че заглавието говори достатъчно, но ще разясня. Предложете ми телевизор до 700лв, около 32" мисля, че ще са достатъчни. Ще се гледа телевизия от Булсатком, и от време на време ще се свързва с лаптоп за гледане на някое друго филмче. До сега не съм свързвал с HDMI(само с VGA), но предполагам ще го правя след покупката. Ако има възможност да е 3D ще е чудесно.  :) П.П. Не знам дали трябва да спомена все още не е сигурно, но телевизора може да стой на стойка закачена за стената. Споменавам го понеже с някой модели може това да е невъзможно.  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To не че избора е голям ,но...

Ако не държиш на 3D -това LG , или за малко повечко пари този Panasonic

Ако все пак искаш и 3D- това LG

За 32 инча няма смисъл от 3D ,но избора си е твой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To не че избора е голям ,но...

Ако не държиш на 3D -това LG , или за малко повечко пари този Panasonic

Ако все пак искаш и 3D- това LG

За 32 инча няма смисъл от 3D ,но избора си е твой!

А какво ще кажеш за този Philips

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво! Предложих ти добрите варианти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате качество не поглеждайте 3 и 4 серия на Филипс.Това са модели от по-нисък клас и не бих ги препоръчал на никого.При вашето предложение имате 40 инчов телевизор на ниска цена,като в този вариант размера на дисплея е за сметка на качеството.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко в този ценови диапазон е 'нисък клас' и голяма разлика между моделите няма. За тези пари аз бих взел по-големия диагонал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко в този ценови диапазон е 'нисък клас' и голяма разлика между моделите няма. За тези пари аз бих взел по-големия диагонал.

То по-голям диагонал хубаво,но ако имаш срества и си заслужава!Отиди и виж на живо каква е разликата в картината на тоя Philips и LG-то,или Panasonic-а и пак пиши кой какъв клас е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво! Предложих ти добрите варианти...

Добре утре ще отида да ги разгледам в техно-то. Ааа, ами за този какво ти е мнението - цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре утре ще отида да ги разгледам в техно-то. Ааа, ами за този какво ти е мнението - цък.

Нееее.Бягай надалеч от 3-та и 4-та серия на Philips :scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нееее.Бягай надалеч от 3-та и 4-та серия на Philips :scared:

Добре кажи ми защо ? Качеството на картината ли не е добро ? Не са надеждни ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре кажи ми защо ? Качеството на картината ли не е добро ? Не са надеждни ли ? 

Качество на картина,сглобка,шаси....Гледам да съм ти полезен и да те насоча на правилните варианти а пък избора си е твой :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качество на картина,сглобка,шаси....Гледам да съм ти полезен и да те насоча на правилните варианти а пък избора си е твой :)

Е именно и аз на това се надявам. Затова и питам, надявам се да не е досадно(е все пак не си длъжен да ми отговаряш).  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е именно и аз на това се надявам. Затова и питам, надявам се да не е досадно(е все пак не си длъжен да ми отговаряш).  :P

Ако ми е досадно нямаше да ти отговарям.Иска ми се да съм полезен-който го оценява ,оценява.Който не -да си взема каквото му харесва :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми е досадно нямаше да ти отговарям.Иска ми се да съм полезен-който го оценява ,оценява.Който не -да си взема каквото му харесва :P

Понеже преди време бях пуснал тема в която търсехме на приятел(съсед) телевизор. Тогава си взе Blaupunkt 32", в магазина картината беше доста добра, обаче като си го прибраха вкъщи и върза към "булсата" е все едно гледаш клипове от тубата на 240p на монитор 24" FullScreen. :no-no: Е с малко бъзикане в меню-то го пооправиха но картината пак не е добра за гледане на телевизия по 3-4 часа дневно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже преди време бях пуснал тема в която търсехме на приятел(съсед) телевизор. Тогава си взе Blaupunkt 32", в магазина картината беше доста добра, обаче като си го прибраха вкъщи и върза към "булсата" е все едно гледаш клипове от тубата на 240p на монитор 24" FullScreen. :no-no: Е с малко бъзикане в меню-то го пооправиха но картината пак не е добра за гледане на телевизия по 3-4 часа дневно.

За да не стане като с Blaupunkt-a бегай от Philips-a!

Понял ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На кабелна всички от изброените модели ще предават еднакво зле. Не знам с колко инча си в момента, но 32ката сериозно ще почне да ти малее след някой друг месец. Избираш между качество или 8 инча по-голям.

Редактирано от soul.redeemer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с 8-те инча по-голям на Philips-a ша цъфне и върже качеството!!!

Абе колега ти виждал ли си ги тия модели на живо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих давал мнение, ако не съм наясно. Това за качеството беше сарказъм, защото за 700 лева качествен телевизор няма как да си вземе и затова му препоръчах по-големия диагонал. Аз съм дотук и всяко следващо твое мнение ще е излишен спам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих давал мнение, ако не съм наясно. Това за качеството беше сарказъм, защото за 700 лева качествен телевизор няма как да си вземе и затова му препоръчах по-големия диагонал. Аз съм дотук и всяко следващо твое мнение ще е излишен спам.

Ами с риск да спамя ще ти отговоря.Не знам колко си наясно с нещата-явно ги избираш телевизорите според парите и диагонала!Да му беше предложил тогава  46 инчов за 700 лв!Ще си има голям телевизор!? Да,ама не...Ще има един голям кютюк.

Е...извини ме за спама,ма ей така обичам да си пиша.

Лека вечер ти желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.