Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ви помоля за помощ свързана с нова конфигурация за игри за 2000 (ако е възможно 2те хиляди да е максималната възможна цена). Ще играя главно игри, ще гледам филми и обичайните работи. 

Смятам главно да играя World of Warcraft, Dota2, Counter-Strike Global Offensive, Battlefield 3(и 4), Minecraft и доста други подобни на тях игри. Много искам да стриймвам докато играя CS и WoW.

Също така, ще ви помоля за лични мнения дали според вас тези 2000 лева са достатъчни за една средно добра машина която да подкара тези игри. 

Благодаря предварително!

ПС. Имам монитор и периферия трябва ми само компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ви помоля за помощ свързана с нова конфигурация за игри за 2000 (ако е възможно 2те хиляди да е максималната възможна цена). Ще играя главно игри, ще гледам филми и обичайните работи. 

Смятам главно да играя World of Warcraft, Dota2, Counter-Strike Global Offensive, Battlefield 3(и 4), Minecraft и доста други подобни на тях игри. Много искам да стриймвам докато играя CS и WoW.

Също така, ще ви помоля за лични мнения дали според вас тези 2000 лева са достатъчни за една средно добра машина която да подкара тези игри. 

Благодаря предварително!

ПС. Имам монитор и периферия трябва ми само компютър!

2000 са достатъчни за много добър компютър! Само трябва да кажете монитора какъв ви е?

А това мисля, че е достатъчно за вашите цели:

BB код:

Обща стойност - 1 384.59 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

С GTX760 ще ти вървят всички игри.
Процесора е отключен а дъното позволява клок (има готови шаблони).
С GTX770 отново на GB ще ти излезе 1 671 лв.

Ако добавиш и SSD 120GB INTEL 530 ще ти излезе 1 818 лв. или 1 734 лв. ако останеш с GTX760.

Ако се чувстваш в настроение да харчиш пари може да погледнеш този модел на G.Skill. Хубава памет но цената е наистина солена.

Цените са от преди няколко дена та може да има разлика няколко лева в крайната цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да овърклокваш и не ти се занимава, ето едно предложение от мен:.GB B85M-DS3HXEON E3-1230V3/QUAD/3.3/8M/B0XCM HYPER TX3 EVO2X4G DDR3 2133 KINGST PREDATORSamsung 120GB SSD 840 EVO SATA 6Gb/s1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARRPALIT GTX770 2G OC DDR5FD DEFINE R4 BLACKCORSAIR RM550 ENTHUSIAST SERIES 550W CP-9020053-EUОколо 1900-1950лв. в зависимост от кой магазин купуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Относно монитора - 1280х1024 (17") стандартен монитор, скоро ще взема нов full HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Относно монитора - 1280х1024 (17") стандартен монитор, скоро ще взема нов full HD.

http://www.emag.bg/monitor-led-ips-philips-27-wide-full-hd-hdmi-kolonki-cheren-274e5qhab-274e5qhab-00/pd/DJ4GXBBBM/

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да овърклокваш и не ти се занимава, ето едно предложение от мен:.GB B85M-DS3HXEON E3-1230V3/QUAD/3.3/8M/B0XCM HYPER TX3 EVO2X4G DDR3 2133 KINGST PREDATORSamsung 120GB SSD 840 EVO SATA 6Gb/s1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARRPALIT GTX770 2G OC DDR5FD DEFINE R4 BLACKCORSAIR RM550 ENTHUSIAST SERIES 550W CP-9020053-EUОколо 1900-1950лв. в зависимост от кой магазин купуваш.

Всичко добре, но не ми стана ясно, защо е тоя охладител? Да не би случайно при Haswell  да са я подкарали през пръсти? При мен бокса не се чува, дори при натоварване на процесора. А и си има Silent  режим, от който не виждам смисъл поради гореспоменатата причина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове