Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Бисер Петков

избор между Samsung I8262 и Samsung I9105 BLUE

Препоръчан отговор

Четох доста теми тук, и честно казано не успявам да си избера телефон. Спрял съм се на един от тия двата, защото бюджета ми е 380 лева, и няма начин да го увелича, защото вече няколко месеца работим за по 8-10 до 15 лева на ден, а имам и други сметки да плащам. Искам да знам кой от тия двата е за предпочитане. До сега съм ползвал Samsung Galaxy ACE Duos S6802 и съм доволен, но реших да си взема нов, защото тази година закръглям годинките, а този да подаря на жена ми. Спрях се на Samsung именно защото до сега съм ползвал такъв, а и тези двата ми харесаха, но ако има нещо по-добро от тях споделете. Може пък да ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас за "SAMSUNG GALAXY S II PLUS I9105 BLUE" , много по-добър от към характеристики е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас за "SAMSUNG GALAXY CORE DUOS I8262 BL" , много по-добър от към характеристики е :)

Точно обратното  - S2 plus е с по-добри характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно обратното  - S2 plus е с по-добри характеристики.

Моя грешка за което се извинявам на автора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загледах се в Core защото сегашния ми е с две сим карти, а с S2 Plus няма да мога да ползвам едната. Не е болка за умиране защото е предплатена, и купувам ваучер един път в годината. Просто без нея нямаше да мога да взема телефона от виваком, защото сим 1 бил заключен към тях, а съм абонат на глобул. Аз поне като разлики виждам само в камерата, но може и друго да има. Не е задължително да е самсунг, но ако има някой за тия пари с подобни характеристики ще се радвам да споделите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох доста теми тук, и честно казано не успявам да си избера телефон. Спрял съм се на един от тия двата, защото бюджета ми е 380 лева, и няма начин да го увелича, защото вече няколко месеца работим за по 8-10 до 15 лева на ден, а имам и други сметки да плащам. Искам да знам кой от тия двата е за предпочитане. До сега съм ползвал Samsung Galaxy ACE Duos S6802 и съм доволен, но реших да си взема нов, защото тази година закръглям годинките, а този да подаря на жена ми. Спрях се на Samsung именно защото до сега съм ползвал такъв, а и тези двата ми харесаха, но ако има нещо по-добро от тях споделете. Може пък да ми хареса.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, че отключихте темата и оправихте заглавието. Вече ги прочетох правилата.

Сега по темата: Има ли въобще телефон вместващ се в бюджета с характеристиките на S2 Plus, но да не е самсунг, или да го поръчвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с I8262, и съм доволен. S2 Plus е идея по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с I8262, и съм доволен. S2 Plus е идея по-добре. 

Като че ли ми харесва повече на форма, но не и като характеристики (освен възможността за работа с две сим карти). Лошото е, че не намирам телефон с подобни характеристики, като на тия двата, който да се вмести в бюджета. Ако все пак има споделете. Интересувам се защото много хора препоръчват HTC, Sony и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като че ли ми харесва повече на форма, но не и като характеристики (освен възможността за работа с две сим карти). Лошото е, че не намирам телефон с подобни характеристики, като на тия двата, който да се вмести в бюджета. Ако все пак има споделете. Интересувам се защото много хора препоръчват HTC, Sony и др.

Целта е двусимов телефон, така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта е двусимов телефон, така ли ?

Не точно. Просто сегашния ми е с две сим карти и за това исках да видя дали е добър. S2+ не е лош, но не ми харесват изправените му ъгли. Изглежда ми като теракотена плочка :D Ако имаш нещо в предвид за друг телефон кажи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нямам, просто попитах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай в предвид, че от тия 8GB само 5GB ще са ти на разположение ! Помисли дали ще ти стигнат за игри,снимки, навигация и т.н. Телефона е много добър от към характеристики/цена/качество :) Има ъпдейт до 4.4 :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай в предвид, че от тия 8GB само 5GB ще са ти на разположение ! Помисли дали ще ти стигнат за игри,снимки, навигация и т.н. Телефона е много добър от към характеристики/цена/качество :) Има ъпдейт до 4.4 :)

За кой от двата говориш? Сегашния ми е с 3 гигабайта и ми стигат. Дори и с допълнителната карта от 4 гибайта. Просто съм настроил камерата да запаметява снимките в нея, а не във вградената. ако и тука може така е супер. Игри само пъзели и онова говорещо коте имам. Навигация имам iGO8 но не знам дали ще мога да си я прехвърля в новия телефон. На жена ми не и трябва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой от двата говориш? Сегашния ми е с 3 гигабайта и ми стигат. Дори и с допълнителната карта от 4 гибайта. Просто съм настроил камерата да запаметява снимките в нея, а не във вградената. ако и тука може така е супер. Игри само пъзели и онова говорещо коте имам. Навигация имам iGO8 но не знам дали ще мога да си я прехвърля в новия телефон. На жена ми не и трябва :)

Мисля, че Моторолата ти похвали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, мислех, че говори за самсунг телефоните, за които питам понеже и те са с 8 гигабайта. Гледах клипчетата в Youtube и ми се стори много тъмен дисплея на моторолата.. А от характеристиките ми се струва, че само процесора и дисплея са по-добри от на самсунга (мое мнение).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията не е ли и тя по-добра?!?!

Сега не гледам Самсунг-ите, а одеве го направих и не съм сигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и батерията (сега се загледах). Не знам до колко може да се вярва на клипчета качени в тубата, но ми направи впечатление, че моторолата въпреки по-малкото мегапиксели на камерата има по-добро видео (макар и не Fill HD като на S2+). Имам в предвид, че е с по-реалистични цветове, а и нямаше това трептение като при сасмунг S2+ (Core още не съм гледал кпипове правени с него). Въпреки всичко ми хареса тази моторола. Дано да имам възможност да я видя на живо, защото така по интернет е трудна работа да се разбере за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За цената си има перфектни параметри.

Ако я взема тези дни ще ти споделя мнение от двусимовия вариант.

Разгледах няколко ревюта в youtube и определено ще се пробва този апарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че има два варианта на различни цени. Предложената по-горе (и вместваща се в бюджета) 8 гигабайтова, и по-скъпия вариант с 16 гигабайта. И двете са с две сим карти. Разликата им е точно 50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така е, а основиня минус и при двата е малката вградена памет и липсата на слот за карта.

Затова Гугъл компенсира с 50 гигабайта безплатно дисково пространство в Гугъл драйв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След доста разговори с приятели, и техници от тукашните сервизи, за сега избора ми е S2 Plus. Пък и така ще ми останат пари за аксесоари.

Благодаря ви за мненията и съветите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за протокола - днес взех Moto G 8 Gb, Dual sim.

За парите си е уникална (това на първо четене, разбира се), върви скорострелно, ъпдейтна се на КитКат веднага без проблем и мога да кажа, че е едно малко бижу.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за протокола - днес взех Moto G 8 Gb, Dual sim.

За парите си е уникална (това на първо четене, разбира се), върви скорострелно, ъпдейтна се на КитКат веднага без проблем и мога да кажа, че е едно малко бижу.  :)

А от къде го взе?... Бих взел за майка ми такъв. Не го откривам обаче в магазините, от където по принцип бих го взел (мобилните оператори, Плесио, т.н.)

Наистина много добър за парите си, поне гледайки характеристиките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...