Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Glenarvan

Млечният Път - 3D анимация

Препоръчан отговор

Не е абсолютно нищо особено. Исках да видя как ще изглежда едно такова видео. Идеята беше да прилича на Тайм Лапс, както онези, в които се заснема нощното небе с много добра видеокамера, и после се пуска на забързан кадър. По-трудната част беше рисуването на Млечният Път в отделните кадри.

За тези, които гледа идиотщините, които публикувам можете да кажете как е станало :D :D...http://vbox7.com/play:b3aad24dc4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе baner4ooo аз и в една друга тема ти казах и предрекох бъдеще,ма ти го взе за бъзик!Та...пак ще ти кажа-задобряваш.Харесват ми ,,творенията,,ти!Продължавай така и се доразвивай и усъвършенствай и като стигнеш до някое студио за визуални ефекти в Холивуд да не забрайш да почерпиш пророка :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, благодаря :D. Ако стигна до някое студио въобще някога ще ви черпя цялата Калда :D . Все пак благодаря за това, че се отзова :). Обичам хората, които харесват нещата ми, колкото и да са тъпи и да не изглеждат добре :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш на днешно време винаги ще има хейтъри. Прави това, което те прави щастлив. Виждам, че имаш голямо желание и ти се получават нещата с всеки изминал път... Дерзай! Само това, че се опитваш те прави спечелил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хейтъри, но има и хора, на които просто няма да им хареса заради различният им вкус. Пък и мен това не ме касае, защото се чувствам щастлив, харесва ми, и няма да спирам.

А вече какво ще стане, и ако ще става въобще.. времето ще си покаже :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...