Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

:)Андрей

Смяна на IP адрес

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми софтуер с който да мога да си сменя IP адреса с такъв като в Англия ,но адреса да бъде уникален , а не прокси сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, трябва ми софтуер с който да мога да си сменя IP адреса с такъв като в Англия ,но адреса да бъде уникален , а не прокси сървър.

Уникален IP адрес?Смяна без прокси сървър?Едното без другото не става.Друго желание имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Платен VPN.

Не знам кой е по-трагичен - ти или харесалият коментара ти, който е пълна глупост.

VPN да не ти е друг компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой е по-трагичен - ти или харесалият коментара ти, който е пълна глупост.

Да, твоята идея е по-добра. Оп, оп... всъщност ти нямаш такава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, твоята идея е по-добра. Оп, оп... всъщност ти нямаш такава...

Имам, да ползва пощенски гълъб, след като е важно да се напише нещо, без значение колко глупаво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък отново не ми е ясно защо пак се изразяваш арогантно, а на всичкото отгоре взимаш участие в теми и даваш мнения от които си нямаш и грам понятие. Изобщо не си в час нито какво си написал нито защо. Нито пък можеш да дадеш раешение на поставената тема, кето всъсщност Sa3ana3a е направил в поста си, за разлика от теб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не го разбрах.Както казва Димитър 59,няма как да си смениш Ип то без да ти се смени адреса 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не го разбрах.Както казва Димитър 59,няма как да си смениш Ип то без да ти се смени адреса 

Писал съм,че ИП може да се смени,само с прокси сървър.А той искал без него!Ти си написал,съвсем друго,за което са поставили поста ти в бисерите на форума.На всичко отгоре си цитирал мен,все едно аз съм изръсил този бисер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да отидеш в Англия друг начин няма, не може да смениш държавата в която се намираш, защото това идва от твоя ISP. Въпроса ми е защо не прокси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...