Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ignatoff

Как от 32 bit-ов Windows 8 мога да стана на 64 безплатно?

Препоръчан отговор

Здравейте.Наскоро ми бяха направили Windows 8,но 32 битов погрешка и сега търся,ако някой може да ми каже как безплатно мога да си го направя на 64 bit-a и дали изобщо има такъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Наскоро ми бяха направили Windows 8,но 32 битов погрешка и сега търся,ако някой може да ми каже как безплатно мога да си го направя на 64 bit-a и дали изобщо има такъв начин.

не можете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация.

Е какво като преинсталирам компютъра и ще мога да си избера какъв Windows искам ли? -_- ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво като преинсталирам компютъра и ще мога да си избера какъв Windows искам ли? -_- ..

да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, трябва да инсталирате съответната версия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това заплаща ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е що ти е 64 битов ? Само заради РАМ-та или просто си чул отнякъде, че 64бит било по-добре ?

Не, дърпай си го от замундата или от някой пиратски сайт и готово.

Да заради РАМ-та.Не искам да използвам само 2 gb като си имам 8 в наличност. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой те излъга, че са два?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това е комерсиален продукт и струва пари. Инсталирате си това, което сте си купи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой те излъга, че са два?

Никой.Просто пише,че 2 се използват .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой.Просто пише,че 2 се използват .. 

Къде го пише ? 32-битовите ОС ползва  до 3.25/3.5GB памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом има 8ГБ Рам няма значение дали 32 битова ОС поддържа 2 или 3,5 ГБ, но е добре да се знае като информация.

Ако имаш легално копие на Уиндоус се свържи с Microsoft в България и се информирай от тях какво може да се направи за да "ъпгрейднеш" до 64 битова ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш легално копие на Уиндоус се свържи с Microsoft в България и се информирай от тях какво може да се направи за да "ъпгрейднеш" до 64 битова ОС.

Ако ключа е лицензионен не е нужно да се свързва с Майкрософт.Само се изтегля 64-битовата версия,прави се нова инсталация и се въвежда същия ключ.Той не е обвързан с това дали системата е 32 или 64-битова версия,а само дали е Pro или Home.Казвам го от личен опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ключа е лицензионен не е нужно да се свързва с Майкрософт.Само се изтегля 64-битовата версия,прави се нова инсталация и се въвежда същия ключ.Той не е обвързан с това дали системата е 32 или 64-битова версия,а само дали е Pro или Home.Казвам го от личен опит.

Мислех си същото - че може просто да изтегли 64битова версия и да инсталира с наличния му ключ, но не бях сигурен, та затова му препоръчах да се допита до МС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш диска с 64 битовия Windows и преинсталираш. А ако нямаш пари за това, не питай тук как и къде да си намериш без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш диска с 64 битовия Windows и преинсталираш. А ако нямаш пари за това, не питай тук как и къде да си намериш без пари

Ако не пита в IT форум, то тогава къде? В bg mamma?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто тук в този форум е забранено стимулирането на пиратски практики. В бг мама може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не пита в IT форум, то тогава къде? В bg mamma?

Е , в този не дават. Но може да пита някого на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го пише ? 32-битовите ОС ползва  до 3.25/3.5GB памет.

Едно уточнение - тази архитектура адресира до 4 GB оперативна памет, а не ползва толкова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...