Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mrD

Избор на нова CD / DVD записвачка

Препоръчан отговор

Здравейте, коя от тези записвачки е за предпочитане или няма никаква разлика ?

LG GH24NSB0 ASUS DRW-24F1ST

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко друго, но не и LG !!! Много тракат при четене/запис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко друго, но не и LG !!! Много тракат при четене/запис.

Всичките ми записвачки са били LG и никога не са тракали... Важно е да се монтират правилно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките ми записвачки са били LG и никога не са тракали... Важно е да се монтират правилно...

Явно са от старите серии, там не знам как е, но новите тракат ! 

Това се е коментирало многократно от колеги, аз също го потвърждавам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно са от старите серии, там не знам как е, но новите тракат ! 

Това се е коментирало многократно от колеги, аз също го потвърждавам. 

Колегата да взима Asus-а в такъв случай, и без това е по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивите, ще си купя АСУС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивите, ще си купя АСУС.

Най-добре ще е така. Без това записвачките са консуматив - счупи се хвърляш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 3 записвачки LG, като едната от тях е посочената LG GH24NSB0 (oсвен тях съм имал и Sony, и LiteOn). Нямал съм проблем с нито една от трите LG, проблема е по-скоро в дисковете, които се използват. Като недостатък мога да посоча, че са малко шумни, но не е болка за умиране, то и останалите не са цвете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе доста са си шумнички, особено като сравня със стария ми LiteOn направо си бръмчи даже. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе доста са си шумнички, особено като сравня със стария ми LiteOn направо си бръмчи даже. :)

И аз да кажа! До сега съм ползвал само LG. Нито са ми тракали, нито са шумяли нито са се повреждали.Последните закупени от мен са само на 5 месеца /2 броя/  и пишат като луди.Bly-ray-ката също ми е такава.  И снея нямам проблем.

И аз споделям лични впечатления!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно възможно, аз споделям лични впечатления. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нормално е при движението на лазера по шейната да се чува тракане.Старите lite-on си бяха най-добри. А иначе към автора : да взима асус или LG. Само да не взима някакво sony, че те са пълна трагедия. Изобщо новите записвачки са си боклуци отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нормално е при движението на лазера по шейната да се чува тракане.Старите lite-on си бяха най-добри. А иначе към автора : да взима асус или LG. Само да не взима някакво sony, че те са пълна трагедия. Изобщо новите записвачки са си боклуци отвсякъде.

Прав си. Аз купих Sony - трака и шуми доста. Страто ми LG беше по-безшумно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наско , какво знаеш ти за старите записвачки ? че ти си на 12 години и ми говориш за стари записвачки - на кои викаш стари ?

За мен след 2005/6 година - добра записвачка няма .

Всичко е боклук - да взима по евтиното - по малко зло :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, като гледам какви са мненията за новите записвачки ми се струва излишно да давам 30-35 за нова (при положение, че не ми се налага ежедневна употреба) . В прода*алника е пълно с записвачки, но от изобилието не мога да се ориентирам линк ( пълно е с предложения от 10 лв нагоре ). Бихте ли ме насочили към няколко модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е на късмет , от линка който си дал , първия самсунг , имам такъв дърт не знам от коя година е и го ползвам като ми донесе някой щайга за преинсталация .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...