Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Blagovest Todorov

каналите не свират

Препоръчан отговор

Здравеите, значи имам уредба SONY GRX8 http://mlu-s2-p.mlstatic.com/equipo-minicomponente-sony-grx8-solo-modulo-1656-MLU3505328125_122012-F.jpgНО имам 4 различни колони смисал неса марката SONY ИМАМ ПАНАСОНИК но свързвам ги но другите канали не искат да свират местя AUX но не реигира от какво може да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно проблемът е в собственика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И какво правят тонколони, бучнати на AUX входа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво правят тонколони, бучнати на AUX входа?

оправих се има копче да ги пусна трябват ми колони но нямам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправих се има копче да ги пусна трябват ми колони но нямам

нали имаше колони сега нямаш пък се включват с копче какво имаш изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали имаше колони сега нямаш пък се включват с копче какво имаш изобщо

значи имам колони панасоник но те нестват но свират колкото да ги пробвам оправих си каналите но си търся колони това ми е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи имам колони панасоник но те нестват но свират колкото да ги пробвам оправих си каналите но си търся колони това ми е проблема

значи ти трябват колони да свират сони за да нямаш вече проблем само не разбирам как не стават но свират ще обясниш ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek:  Това ти е най-малкия проблем като гледам колко грамотно и смислено пишеш. Я вземи и обясни нормално, а не като 5-годишно дете, ако искаш някой да ти помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

:eek:  Това ти е най-малкия проблем като гледам колко грамотно и смислено пишеш. Я вземи и обясни нормално, а не като 5-годишно дете, ако искаш някой да ти помогне.

Най лесно е да не му отговаря никой, а той с течение на времето ще научи българския език. Тогава ще може да си зададе въпроса съвсем грамотно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най лесно е да не му отговаря никой, а той с течение на времето ще научи българския език. Тогава ще може да си зададе въпроса съвсем грамотно.

кво да направя като езика ми е такъв ... сорка но ми трябват колони за уредбата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е упътването на уредбата. Ще се ориентирате по спецификацията каква мощност и импеданс са били оригиналните тонколони.

Като си оправите езика повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това е форум бе момче. Отиваш на магазина и си купуваш. Колони бол, щом имаш финикийски знаци.А какъв ти е езикът, тук никой не те пита. Оправи го, за да разговаряш с хората както се говори по български език!Не се намираш у вас и разговаряш с баща си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е форум бе момче. Отиваш на магазина и си купуваш. Колони бол, щом имаш финикийски знаци.А какъв ти е езикът, тук никой не те пита. Оправи го, за да разговаряш с хората както се говори по български език!Не се намираш у вас и разговаряш с баща си!

неси в полицията несе прави на важен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момченце,май ти си точно това!.Хал хабер си нямаш що за човек обиждаш.

Знанията и опита които ги има,ти и за три живота нема да можеш научи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момченце,май ти си точно това!.Хал хабер си нямаш що за човек обиждаш.Знанията и опита които ги има,ти и за три живота нема да можеш научи.

То не обижда момчето, просто не знае какво говори и защо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами въпреки неграмотността ти ще те посъветвам да отидеш направо при продавача,на уредбата ти (Ако въобще знаеш пътя) и да го помолиш да те съветва с някакви колони или да се поразровиш в други форуми и да намериш хора със същия проблем,който имаш и ти.Все някой може да има подобен проблем.Но от сега те съветвам да седнеш малко над учебниците по български,защото имаш голяма нужда да махнеш този селски език.Или си остани неграмотен ти решаваш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами въпреки неграмотността ти ще те посъветвам да отидеш направо при продавача,на уредбата ти (Ако въобще знаеш пътя) и да го помолиш да те съветва с някакви колони или да се поразровиш в други форуми и да намериш хора със същия проблем,който имаш и ти.Все някой може да има подобен проблем.Но от сега те съветвам да седнеш малко над учебниците по български,защото имаш голяма нужда да махнеш този селски език.Или си остани неграмотен ти решаваш ;)

бе я бегии  бе оправил съм сее ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НО имам 4 различни колони смисал неса марката SONY ИМАМ ПАНАСОНИК но свързвам ги но другите канали не искат да свират местя AUX но не реигира от какво може да е

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я не се мъчи че ще изгориш уредбата и ремонта ще е над 50.

Всичко си е направено за неговите колони. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе я бегии  бе оправил съм сее ;)

Хмм исках да помогна,а ти ми отвръщаш грубо.Това е много детско,моля админа да вземе мерки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shock11:  :no-no:  :ohmy:  :D , гоуем смех...беги........мани..............хахахахаха...иде ми с глас да се смея ама съм на работа......... ей тая държава отива по дяволите, вервайте ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постоянно наемаме нови хора. Около 500 души работят в цялата група. И аз да не ставам мрънкач, но проблемът е, че няма квалифицирани кадри. Берем плодовете на едно загубено поколение. По време на прехода всички ценности девалвираха – като любознание, родолюбие и др. Няма общество, за което тези ценности да не са важни. Сега има едно ужасно необразовано, немотивирано и чалгаджийско поколение. То не иска да повярва, че единственият начин да се чувства добре, е да е полезно на околните. Няма друг начин. Ако не си полезен, никой няма да ти плати 2 стотинки. А това става само с труд. Хората не вярват, че е така, а смятат, че за да забогатееш, трябва не да създадеш стойност, а да присвоиш стойност. И ето каква е културата сред 80 на сто от населението – трудолюбието изчезна. Хората не се гордеят от това, с което се занимават. Това не е само български проблем, все пак.(Копирано от интервю с БГ бизнесмен) 

Няма какво да се добави.За съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...