Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pelmel

Морско свинче без храна!

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно запитване.Колко дни може да издаржи морското свинче без храна.На гаджето ми сетричката е 6 клас и много си го гледа обаче така стана, че трябваше да заминат на село всичките и му е сложена храна Петък сутринта те се връщат Неделя вечера и никой не е останал в апартамента аз ключ нямам.Дали ще издържи?

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не можаха ли да го вземат със себе си или поне да ти го дадат на теб да го гледаш докато ги няма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два дена ще издържи и без храна, спокойно. Но е малко кофти да го оставят без никакъв надзор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са доста лакоми. Още на първия ден сигурно си е изяло запасите. Свинчетата ровят в настилката и намират нещо за хапване. Би трябвало всичко да е наред. Иначе ,наистина е небрежно да се остави животинчето само. Трябвало е да го оставят на някого. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си разнадям свинете с мен, ако няма възможност да си ги взема ги оставям на роднина да ги гледа.

Лакоми са и сеното и зелената храна (моркови,зеле,магданоз,глухарче,прясна трева и т.н) свършват за секунди.

Метаболизма им е много бърз и немога да си представя какъв ще е резултата ако не яде 24 часа.

Дано поне да има вода.

То зависи и на какъв режим е свикнало, има хора дето ги хранят само със суха храна и изкуствени добавки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-фатално е, ако му свърши водата. На моето трябваше по два пъти в денонощието да пълня поилката защото беше малка и водата свършваше. За уикендаите е оставало и само, но с повечко храна и втора голяма поилка. 

Като се върнат да не му дават изведнъж много храна и вода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да си вземете какъвто и да е домашен любимец си задайте най-напред въпроса - до колко мога да поема отговорност за това същество ?

И не си бийте капаците оправдавайки се с ама то оставих храна, вода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...