Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ignatoff

Хубава клавиатура до 40-50лв.

Препоръчан отговор

Здравейте,Понеже имам една клавиатура,която е малко старичка и е почупена ще поискам от вас съвети за някоя хубава.Ако може да е до 50 лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А4Tech, x7 серията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно A4 едва ли някога ще препоръчам аз лично, след като видях клавиатура с тази марка да се клати на три крака, сложена върху бюро...

Според мен който и да е модел на Logitech или Microsoft не е лош избор (а точно коя е въпрос на предпочитания - колко да е голяма, с какъв ход на клавишите да е, дали да има мултимедийни клавиши, дали да е безжична и т.н.). И двете марки имат даже комплекти мишка + клавиатура, които хем ще влязат в бюджета, хем ще са чувствително по-хубави от "баш" китайските.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатура на А4Tech - никога - независимо коя серия! Тази фирма най-сетне успя да направи няколко свестни мишки, но за клавиатури има още много "боб да яде". Както те е посъветвал колегата killchain, си вземи нещо на Logitech или Microsoft и няма да съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатура на А4Tech - никога - независимо коя серия! Тази фирма най-сетне успя да направи няколко свестни мишки, но за клавиатури има още много "боб да яде". Както те е посъветвал колегата killchain, си вземи нещо на Logitech или Microsoft и няма да съжаляваш.

Давам 1 глас за марката Logitech. Изключително добри клавиатури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този комплект за 48 са сложени и мишка и клавиатура (доколкото разбирам описанието)
CM DEVASTATOR/UI
Клавиатурата е с подсветка и високи клавиши
 има и мултимедийни клавиши и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за предложенията,ще разгледам по-подробно това на @Just Human... Предлагайте още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 LOGITECH K310 WASHABLE Крайна цена 51,74 лв. Перфектна клавиатура на много добра цена в момента!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А4Tech, x7 серията.

Бе, що още им купувате боклуците на тия?! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така поръчах си ето тази.Много е добра и много ми хареса дори е в комплект с мишка.И относно A4Tech x7 няколко приятели си я бяха взели и са крайно разочаровани от нея,а и гледам има доста негативни мнения за нея така,че мисля,че моя избор е добър.Мерси много за предложенията. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A4Tech за x7 да боклуци са , но обикновените клавиетури на марката са добри карал съм повече от 5 години с една такава. Незнам на какво му казвате добра клавиетура , добра клавиетура може да кажеш на Razer Lycosa или BlackWidow , а клавиетура която е съвсем обикновена какво може да и стане освен ако не я пазиш естествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3та година вече съм със G800(V) на X7 и съм абсолютно доволен. Никога не е имала проблеми, никога, нито един бутон, не е отказал. Дори ако се случи да излея нещо отгоре и, то просто я избърсвам след това, а течността се излива от долната и страна.. Не виждам, защо казвате, че са боклуци.. Ако искате наистина добра клавиатура, механичните са достатъчно навлезли на пазарът ни и са достъпни на доста добри цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...