Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NikoiN7

Как да спася файлове при смяна на уиндоус?

Препоръчан отговор

Смятам да си сменя уиндоуса, от 7 на 8, но не знам как да спася някои програми. Ако може да ми обясните как става работата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш ли просто да си запишеш инсталационните файлове на носител, и от тях да инсталираш на чисто. Можеш и сега от папката Program Files да си копираш директориите на програмите, ама  по този начин може и да имаш проблем след това. Първия вариант е най-удачния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш ли просто да си запишеш инсталационните файлове на носител, и от тях да инсталираш на чисто. Можеш и сега от папката Program Files да си копираш директориите на програмите, ама  по този начин може и да имаш проблем след това. Първия вариант е най-удачния.

Благодаря :) А ако може и да ми предложите програма, с която да си видя драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си стой на Windows 7 и не прави глупости. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :) А ако може и да ми предложите програма, с която да си видя драйверите?

AIDA64 или Speccy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AIDA64 или Speccy.

А възможно ли е да карам с два уиндоуса? Гледам има опция за сменяне между уиндоуси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А възможно ли е да карам с два уиндоуса? Гледам има опция за сменяне между уиндоуси.

Да, напълно е възможно. Само трябва да имате заделен дял на харда за тази цел. При стартиране на на компютъра  можете да избирате кой вин да се зареди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, напълно е възможно. Само трябва да имате заделен дял на харда за тази цел. При стартиране на на компютъра  можете да избирате кой вин да се зареди.

Ако може да обясните как да заделя от харда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...