Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Samo

Много бързо изпадане от класацията на GOOGLE

Препоръчан отговор

Имам нужда от помощ.

Сайта ми за 2 дена се срина в класациите на GOOGLE по ключови думи.

Не е правено абсолютно нищо наскоро.

Как мога да проверя каква е причината?

Това е сайта:

Hostname: datarecovery.bg IP Address: 193.107.36.62

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта е правен с Wordpress. Кой го е правил и какво е използвал за SEO оптимизация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта е правен с Wordpress. Кой го е правил и какво е използвал за SEO оптимизация?

Сам съм го правил, за оптимизация е използван

Yoast WordPress SEO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сам съм го правил, за оптимизация е използван

Yoast WordPress SEO

Ето тук повече инфо за оптимизация в WP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, 

тези неща съм ги оправил всичките, проблема е че сайта изведнъж дръпна надолу и не знам по каква причина. Гледах по Blacklist сайтовете и намерих само това http://multirbl.valli.org/lookup/datarecovery.bg.html. Не знам до колко може проблема да е от него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го, беше alt= на снимките на заглавната страница които по съвет на SEO инструмента на BING не трябваше да бъде празно. В php-то на заглавната страница бях добавил ръчно атрибута но на кирилица.

Тази промяна е направена преди месец, може и повече. От тогава сайта се изкачи в гугъл. Възможно ли е спада да се получава от това но с почти месец закъснение?

Едит: Всъщност сега се сещам че преди 3-4 дена ъпдейтнах Yoast. дали не е в него причината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го, беше alt= на снимките на заглавната страница които по съвет на SEO инструмента на BING не трябваше да бъде празно. В php-то на заглавната страница бях добавил ръчно атрибута но на кирилица.

Тази промяна е направена преди месец, може и повече. От тогава сайта се изкачи в гугъл. Възможно ли е спада да се получава от това но с почти месец закъснение?

Едит: Всъщност сега се сещам че преди 3-4 дена ъпдейтнах Yoast. дали не е в него причината?

Конкретна причина не мога да кажа, но по принцип невалидният HTML се прескача от робота на гугъл, което пък води до липса на индексиране на съответния елемент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Валидацията е проблем, но не причинява огромен спад по много ключови думи за кратко време. Логично е да се търси проблем в нерелевантни връзки, бързо изграждане на много връзки за кратък период от време или наличие на копиран материал в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Валидацията е проблем, но не причинява огромен спад по много ключови думи за кратко време. Логично е да се търси проблем в нерелевантни връзки, бързо изграждане на много връзки за кратък период от време или наличие на копиран материал в сайта.

След дълго четене и аз се насочих в подобна посока. Снощи прегледах връзките и забелязах че от определени сайтове където съм регистриран и съответно съм си добавил сайта в подписа имам голямо увеличение в обратните връзки с около 1000. Доколкото разбирам за SEO не е добре от един сайт, пък бил той и с висок PR да има множество връзки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След дълго четене и аз се насочих в подобна посока. Снощи прегледах връзките и забелязах че от определени сайтове където съм регистриран и съответно съм си добавил сайта в подписа имам голямо увеличение в обратните връзки с около 1000. Доколкото разбирам за SEO не е добре от един сайт, пък бил той и с висок PR да има множество връзки.

Зависи много какъв е сайта и какви връзки. За България все още гугъл алгоритмите, които важат за ЕН не са в пълна сила за БГ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нужда от помощ.

Сайта ми за 2 дена се срина в класациите на GOOGLE по ключови думи.

Не е правено абсолютно нищо наскоро.

Как мога да проверя каква е причината?

Това е сайта:

Hostname: datarecovery.bg IP Address: 193.107.36.62

Явно конкуренцията. Гледай да пишеш Seo съвместими статии, ако не знаеш какво означава, може да погледнеш тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно конкуренцията. Гледай да пишеш Seo съвместими статии, ако не знаеш какво означава, може да погледнеш тук

Много тъпо така като те прецака конкурента. Целия ти труд на вятъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много тъпо така като те прецака конкурента. Целия ти труд на вятъра.

То, ако няма конкуренция, работата няма да има смисъл и ще изгуби значение. Тоест няма да се отличаваш с нищо от другите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...