Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Значи проблема ми е следният имам 4 крушки които са 9 w uv въпроса ми е как мога да ги захраня и да ги накарам да светят или да ми каже някой ако знае някакъв магазин където пиха ми помогнали че съм доста бос в тая материя post-334302-0-81791300-1396020360_thumb.post-334302-0-80755200-1396020403_thumb.post-334302-0-53515200-1396020438_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми търсиш да им закупиш цокъл (лампа) къде да ги поставиш. Може и малко побългаряване но не виждам смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така както си ги опипваш свободно, гледай като й подадеш ток да не "изпляска".  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре някви предложения от къде да закупя точно такъв цокъл щом ми се виждат доста нестандартни, проверих в няколко близки магазина и нямаха такива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре някви предложения от къде да закупя точно такъв цокъл щом ми се виждат доста нестандартни, проверих в няколко близки магазина и нямаха такива

Цокъла си е най-стандартен. Не знам кои магазини си проверил, в Пловдив има "Филкаб", където продават точно такива неща. И още нещо - само с един цокъл и директно включване в мрежата тези лампи няма да светнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това НЕ СА лампи за осветление. Подобни се използват примерно за проверка на пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dr.komp
      Здравейте на всички!
      Искам да попитам следното как бих могъл да разбера дали дънната платка е изгоряла.Как бих могъл да я замеря или тествам.
      Благодаря предварително. 
    • от myprograms
      Copywriter е средство, с което ще можете да направите база от данни за всички Ваши артикули или каталог за Вашата книжарница. Програмата може да се използва също и от всички он-лайн магазини, като позволява да се въведат атрибути, характеристики и снимка за всеки артикул.

Във версия 3.0, Copywriter поддържа и каталог за електронни компоненти!
      Той е предназначен изцяло за магазини за електроника.
      Каталога за електроника предлага удобно сортиране на всеки компонент, според категория и подкатегория, показване (разглеждане) на списък от компоненти според избрана категория. Програмата дава възможност за създаване на библиотека за описания на техническите параметри за всяка величина (стойност) на компонентите, според техните категории и предназначение! Това улеснява въвеждането на всеки електронен артикул в базата данни. Освен асоцииране на снимка за всеки индивидуален артикул, е възможно и добавяне на Datasheet от производител - PDF, DOCX или TXT файл!
      Има опция за копиране на всички асоциирани снимки за всички компоненти в една папка!

За всеки отделен артикул може да бъдат избрани следните характеристики: категория (подкатегория);
      фирма производител;
      произход;
      наличност (брой);
      ISBN;
      каталожен номер;
      цена и др.

Copywriter 3.0 позволява да се направи каталог за книги, което е подходящо за книжарници !
      Всяка книга, която е въведена в каталога може да се охарактеризира с:
      автор;
      анотация;
      издател (ИК);
      език;
      година на издаване;
      ISBN;
      каталожен номер;
      страници;
      тип корици;
      тегло;
      размери;
      цена;
      наличност (брой).
      Към всяка книга от книжния каталог може да се асоциира изображение на корица.
      Copywriter има възможност за въвеждане и редактиране на категориите на артикулите и книгите, както и добавяне или изтриване на фирма производител (за артикули). Друго голямо предимство на Copywriter е копиране на всички асоциирани снимки за всички артикули и книги в една папка. Това позволява организираност при създаването на базата данни !
      Друга полезна опция е експорт на данните за конкретен артикул или книга от каталога в TXT файл.

Екрани: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
      Download: Copywriter 3.0
      Developer: Павел Пастухов
      Изисквания: .Net Framework (не е задължителен за Windows 7, 8 и 8.1)
    • от David Vladislavov
      Здравейте на всички. Имам проблем с монитора на един приятел та монитора е изгубил светлината а картината я има с помоща на фенерче го установих.Аз си имам доста голямо понятие от електроника  но до сега не съм попадал на такова нещо.Самите подсветки работят монитора светва за 2-3 секунди и гасне Та отворих го и ги пробвах една по една и двете работят виждам че по юутюбето сменят някакво Джаджа нещо като трансформаторче явно от него е проблема.Та въпросът ми е знае ли някой някакви сайтове в .България да си поръчам това нещо.Примерно някакви номера на това модели или нещо подобно.Мониторът е пакерт бел.19"
      Благодаря на всички който се включат.
    • от Krali_Marko
      Здравейте

Аз съм колекционер на глим крушки с фигурки. Произвеждаха ги в няколко български градове през 80-те години, един от които е Сливен - " Светлина " - завод за лампи.  Търся хора , с които да разменя такива крушки или да купя техните. За цената ще се разберем. Колекционирам също и стъклени топчета ( лимки, билички, гелнички ) . Едно време играехме с тях, чертаехме кръг в пясъка и си целехме топчетата едно в друго. Беше голяма забава. Ако има колекционери като мен или просто хора, на които не им трябват тези неща, нека се свържат с мен на e-mail:
      [email protected]  или  skype: frost.marinov
      Обявата ми важи за цяла България. Поемам доставката с Еконт.

• от minecraftaa
      Здравейте!Един ден извадих кабелите за включване/изключване,рестарт и лампите на компютъра и сега не зная как да ги свържа.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
      Дънна платка:Intel Desktop Board D845GLVA 
      Кабели:H.D.D. LED , Power LED , M/B SW , Reset Sw
  • Дарение

• Добави ново...