Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Jkal

Има ли нагласени спортни събития според вас ? Като футболни мачове и др. /

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Любител съм на спорта.. обичам да спортувам и да гледам Спорт.

От скоро почнах да залагам на мачове.. символично.. я 2 лв, я 5 :)

От 7 фиша.. 1 фиш с 2 лв спечелих 150 лв - Тогава почнах и да се зарибявам....

Но нещо напоследък забелязвам, че елитни отбори като Ман. Сити.... и други (- нали да не ги изброявам.. защото  всеки отворил тази тема ще се сети за какво говоря) ... почнаха да губят или да завършват на равно. Та мисълта ми е.. дали ги купуват Букмейкърите с цел печалба ? Как мислите вие... 

Според мен има голяма нагласация :) Но искам да чуя повечко мнения..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има и спри да се зарибяваш, докато е време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Емо :) Поне глеаM, че не само аз мисля така.. Щото оправданието за загубите на приятелите ми е ,, Това е футбола ''... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз миналия месец с 1 лв. залог с 10 мача с по коефицент 1,5-1,9 хванах 501,58 лв. Всички мачове ги набутах само 2-ки , след това пуснах един фиш за 2 лв. загубих почти всички мачове с "елитни отбори" , както и Лудогорец-Валенсия заложих за Лудогорец доста сулидна сума , но мисля, че мача беше купен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от тия фишове дето пуснах по 1 мач не ми излизат... (= Нещо взех да се съмнявам.. както казах - обичам да гледам мачове.. 1 вид следя ги и преди съм се изненадвал, но не обръщах чак такова внимание. Но като заложиш и чуството е друго ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от тия фишове дето пуснах по 1 мач не ми излизат... (= Нещо взех да се съмнявам.. както казах - обичам да гледам мачове.. 1 вид следя ги и преди съм се изненадвал, но не обръщах чак такова внимание. Но като заложиш и чуството е друго ^^

Абе да ти кажа аз също не съм много съгласен да яграя хазарт, но сега напуснах работа и ми трябват пари.Мачовете за днес които пуснах от 4 фиша само един излезе, но поне си избивам парите и 2 лв. съм отгоре :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе за европейските грандове и особено Висшата лига се съмнявам да пордават. Не че е невъзможно. Иначе за българия, мисля че няма смисъл да се пита. Бат Коко от тва направи пари, а и колко други... При залагенето на спортни събития винага букмекъра е на печалба. Има и хора дето печелят добре, и познавам такива, но те са единици и се занимават със статистика по цял ден. Не залагай! И аз преди залагах, но се отказах като видях че файда няма.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нагласени разбира се. Повече от половината са нагласени. Още повече пък мачовете на известните отбори.

Има някой печелят на късмет, но ако един е спечелил, 150 са загубили. Някой дори са останали на улицата от залози за мачове.

Това не са честни пари. Играл съм покер(пак хазарт) преди когато още можеше в БГ и научих по трудния начин един неписан закон.

"Лесно спечеленото, лесно се губи".

Чувал съм и друга фраза характерна основно на еврофутбола. "Печели този, който не залага".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е по-скоро "има ли ненагласени?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Европа силно ме съмнява, както един колега по-горе каза за Българския футбол няма да говорим. И все пак топка е върти се. Има отбори в добра форма, друга в по лоша, трети се борят за едно, четвърти за друго, а някои дори и не се борят. Зависи и от това предните мачове какви са били, с кого са били, дали е играно на максимум възможности и дали следващия мач не е от такова значение. Пак казвам топка е върти се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Емо :) Поне глеаM, че не само аз мисля така.. Щото оправданието за загубите на приятелите ми е ,, Това е футбола ''... 

Ами то си е техен проблем. Футбола вече не е само футбол, а и адски много пари. Нали се сещаш, че българина не е измислил нито далаверата, нито измамите, нито пък уговорените мачове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е по-скоро "има ли ненагласени?"

Ахахаха.. това ме разби ;д Днеска пак ми избягаха 2 мача. Спирам .. това беше ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...