Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Viiipeer

Conax модул от Blizoo - съвместим ли е?

Препоръчан отговор

Здравейте, интересува ме - модулите от Близу - кодирани ли са, или могат да работят и при друг оператор с Conax кодиране?

Трябва ми точна информация

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало, само трябва да смениш картата на blizoo с тази на другия оператор.

По-точна информация може да ти се даде ако напишеш модела на CA модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Колега, с този модул ще стане ли?

Би трябвало, само трябва да смениш картата на blizoo с тази на другия оператор.

По-точна информация може да ти се даде ако напишеш модела на CA модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да са им бръкнали в мозъка като на приемниците  :) Най сигурно е да се пробва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще мина през техен офис да ги попитам.

Може и да са им бръкнали в мозъка като на приемниците  :) Най сигурно е да се пробва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то бие на очи ;)  а и със сигурност не са компетентни - по добре питай техници . Нямаш ли възможност за проба ?

Аз имам техен конакс от преди 3/4 години , гарантирам че ще работи , но нямам възможност за проба - монопол са в града :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме - модулите от Близу - кодирани ли са, или могат да работят и при друг оператор с Conax кодиране?

Трябва ми точна информация

Благодаря!

Току що видях, че тези модули се продават в технополис срещу скромните 69 лв. На мен от близу ми го дадоха безплатно срещу 2 год. договор. Подозирам , че са правили нещо по въпроса но нищо не ти пречи да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, ако имаше къде да го пробвам, нямаше да питам тук във фоума... ;)

Току що видях, че тези модули се продават в технополис срещу скромните 69 лв. На мен от близу ми го дадоха безплатно срещу 2 год. договор. Подозирам , че са правили нещо по въпроса но нищо не ти пречи да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, ако имаше къде да го пробвам, нямаше да питам тук във фоума... ;)

Другото, което ти остава да се свържеш с близу и директно да ги попиташ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...