Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Богатир

Въпрос за 7links wlan repeater PX-2707-657

Препоръчан отговор

Здравейте, съфорумци!

Пратиха ми от Германия, тази джаджа 7links wlan repeater PX-2707-657  http://www.youtube.com/watch?v=qTCKbOt9SxU

Усилвала била интернета?!

Някой би ли ми казал, какво ми е нужно за да я свържа? Драйвери?

Как работи?

Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на боклучава джаджа за Wi-Fi, като насипните, които се продават по разните бит базари в Интернет.

Вота за клипа по-горе между другото е показателно за това колко "доволни" потребители, купили си въпросната джаджа и очакващи уникални резултати е имало. :D

Няма да ти върши почти никаква работа. Сигнала ще го усили толкова, колкото ще ти го усили и гумена антена на рутер.

За да я подкараш, ще ти трябват съответните драйвъри и най-често и специфичен за нея софтуер, които обикновено, ако няма диск с антената, са наличи за сваляне от сайта на производителя, но смисъл от това животно няма да има. Опитай, и ще се убедиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на боклучава джаджа за Wi-Fi, като насипните, които се продават по разните бит базари в Интернет.

Вота за клипа по-горе между другото е показателно за това колко "доволни" потребители, купили си въпросната джаджа и очакващи уникални резултати е имало. :D

Няма да ти върши почти никаква работа. Сигнала ще го усили толкова, колкото ще ти го усили и гумена антена на рутер.

За да я подкараш, ще ти трябват съответните драйвъри и най-често и специфичен за нея софтуер, които обикновено, ако няма диск с антената, са наличи за сваляне от сайта на производителя, но смисъл от това животно няма да има. Опитай, и ще се убедиш.

Абе баш боклук не е, ама и не върши особена работа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Щом няма да има голям ефект, ще го захвърля в килера :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Щом няма да има голям ефект, ще го захвърля в килера :)

Аз не бих избързвал със заключенията. Не съм ползвал въпросното устройство, но това което погледнах с едно око в нета не ми се вижда да е толкова скапано. Може да опиташ да го ползваш като точка за достъп или репитър на текущата ти wi-fi, за да разшириш обхвата. Само с тест може да се каже дали е тотален боклук. За настройка не са ти нужни нито драйвери нито пък някакъв специален софтуер, за да работи. Настройва се като обикновен рутер с wi-fi. Гледам адреса по подразбиране за web интерфейса е 192.168.10.1 с юзер и парола: admin. Настрой го и тествай. Почти съм убеден, че ще върши работа за домашни условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...