Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rinkk123

Въпрос за сайта?

Препоръчан отговор

Искам да може да се попълва на местата кадето пише име фамилия и т.н. да  да може да се попълва.Сайта се разработва с html.

post-345033-0-31605800-1396299126_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да може да се попълва на местата кадето пише име фамилия и т.н. да  да може да се попълва.Сайта се разработва с html.

Само с HTML няма да стане. Трябва да си намериш Simple e-mail form, тъй като вероятно не разбираш още от PHP. Ето ти примерна такава

Надявам се, че използваш и CSS нали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, това и HTML не е. Погледнете бутона. Web Page Maker :D На автоматично генериран код му викате HTML ми окей :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора на темата: преди да се захващаш с HTML, научи първо българския език. Никога не бих си порАчал каквото и да било от неграмотно написан сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, това и HTML не е. Погледнете бутона. Web Page Maker :D На автоматично генериран код му викате HTML ми окей :D

E Web Page Maker генерира точно HTML код. Това че не го е писал постващия, а е от програма е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E Web Page Maker генерира точно HTML код. Това че не го е писал постващия, а е от програма е друг въпрос.

Аз го казвам със сърказъм. То, че генерира код генерира, ама един господ знае какъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го казвам със сърказъм. То, че генерира код генерира, ама един господ знае какъв.

Значи съм господ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...