Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

UnaccustomeD

Ъпдейт на старата конфигурация, нова конфигурация, или лаптоп?

Препоръчан отговор

Привет на всички.Тъй като конфигурацията за момента ми е много бавна мисля да си я ъпдейтвам. Но все пак се чудя как е по-добре - нова конфигурация или да си ъпдейтна старата, или директно лаптоп, защото четох в форуми, че когато си ъпдейтнеш конфигурацията ефекта е за 8-9 месеца. Благодаря предварително за съдействието :)

ПП: Използвам компютъра главно за играене на игри и изтегляне на тежки програми като After Effects.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-абстрактно зададен въпрос не бях чел скоро.Поне да беше казано каква е сегашната конфигурация, какъв е бюджетът и какво се търси в крайна сметка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Тъй като конфигурацията за момента ми е много бавна мисля да си я ъпдейтвам. Но все пак се чудя как е по-добре - нова конфигурация или да си ъпдейтна старата, или директно лаптоп, защото четох в форуми, че когато си ъпдейтнеш конфигурацията ефекта е за 8-9 месеца. Благодаря предварително за съдействието :)

ПП: Използвам компютъра главно за играене на игри и изтегляне на тежки програми като After Effects.

Това червеното по-скоро важи точно за лаптопа.Защото най-многото което можете да направите,е да му вземете повече рам.

Бъдете по-изчерпателен,и от от техническо естество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как очакваш да се отговори на такъв въпрос????Как правилно да питаме за конфигурация или компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп не е решение за игри та не е вариант. Ъпгрейд на старата ще е смислен само ако е сравнително нова. Като цяло нова машина е най-добрият вариант.

Неща като хард и записвачка може да се запазят стига да са sata. С програма като AIDA64 може да разбереш какъв е хардуера ти. Захранването трябва да му видиш лепенката друг начин няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...