Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kristiqn2

парола на wi-fi

Препоръчан отговор

Има едно кафе когато отида там и трябва да им искам паролата ми вземат телефона и я пишат но не я казват та въпроса ми е как мога да я видя от телефон htc desire x след като вече е запаметена самата парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин, поискайте си я. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то, че има начини да се види - има, (предполагам говорим за андроид ОС), но трябва да имаш руут права. Ако последното нищо не ти говори, просто почерпи готината сервитьорка едно питие и се опитай да я подкупиш. Така може и да се уредиш не само с парола...  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, ако се намери някой Keylogger за андроид да записва всички надиснати клавиши на виртуланата клавиатура в някакъв лог файл и танатък е лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то като ти е запомнена паролата, какво те интересува каква е.....Всеки път, ще можеш да се вържеш.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз защо ли си мисля, че често я сменат, да кажем на 2-3 дена. Което напълно обезсмисля цялото упражнение. На места така правят с идеята да не е само веднъж пийнеш едно кафенце и после да киснеш само в близката градинка, на 20-тина метра :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз защо ли си мисля, че често я сменат, да кажем на 2-3 дена. Което напълно обезсмисля цялото упражнение. На места така правят с идеята да не е само веднъж пийнеш едно кафенце и после да киснеш само в близката градинка, на 20-тина метра :D

Съвсем близко до мен в известно за цяла България заведение е по същият начин.Явно имат и такава практика заради...тортите, които продават. Ха,ха,ха!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не просто имам много често проблеми с телефона и се налага да си връщам фабричните постоянно и искам да разббера паролата за да си я пиша после сам .... интересно ми е когато се запамети не се ли запаметява в някой файл ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При доста ром-ове паролите се съхраняват в некриптиран вид в /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf , но не при всички, при някои са криптирани. Отвори файла с един руут експлорер като ES file explorer и виж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 1 година съм в Гърция близо до нас на 30 метра има кафе с рутер и не са сменили паролата от като съм там и без проблем ми дадоха парола! :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам два такива файла и в нито един не ми пише паролите?

post-251818-0-45100400-1397211349_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали от маркета програмата KidLogger , с нея ще можеш да записваш клавиатурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я но не става да запиша клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четеш постовете по диагонал! Пак виж какво е писано в темата. Там където търсиш естествено, че няма да има нищо написано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четеш постовете по диагонал! Пак виж какво е писано в темата. Там където търсиш естествено, че няма да има нищо написано

Нещо не разбрах, какво имаш в предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах, какво имаш в предвид?

Имам предвид това, което съм написал, че не четеш внимателно постовете. Директорията в която търсиш файла със записаните пароли на wi-fi не е тази, която си посочил в поста си по-горе, а е тази която е указал teou в пост #9 /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf Какво неясно има? От снимката, която си пуснал виждам, че търсиш в някаква /system/etc/wifi/....... , що реши там да търсиш този файл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото може би в тази директория която той ми е казал да търся папката data е празна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото може би в тази директория която той ми е казал да търся папката data е празна

А може би отново четеш между редовете и си мислиш, че ние тук си говорим само празни приказки. Още в пост #3 казах, че трябва да имаш руут права, но явно си решил друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам руут права руутнал съм си телефона ако това имаш в предвид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам руут права руутнал съм си телефона ако това имаш в предвид

Ами отвори с руут права някакъв файл мениджър, навигирай до директорията и ще видиш как /data няма да е празна. М/у другото извинявай, че пак ти напомням, но в пост #9 това е описано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как да отворя с руут права ? :Д

ЕДИТ: успях да пусна програмата с руут права сега ще видя какво ще става

намерих файла но не мога да го отворя с нито една програма ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих файла но не мога да го отворя с нито една програма ?

Ако си ползвал ES File Explorer отвори файла с вградения в него текстов редактор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с ES File Explorer не стана , но се оправих . Благодаря ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...