Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Не знам дали съм уцелил правилния подфорум, но ме интересува някой ползвал ли е услугите на izgodnosait.com за да си поръча сайт. Аз вече го направих, но преди да споделя опита си искам да видя дали има други доволни/недоволни клиенти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо решихте че рекламирам. Темата е предвидена за отзиви. Моя отзив не е добър, но първо исках да видя мнението и на други негови клиенти, ако има такива тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами току що си си направил регистрация и първата ти работа е да похвалиш някой сайт за който никой не е питал - от това по-явна реклама здраве му кажи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, винаги ли така пищите и се нахвърляте като видите някой с 1-2 мнения... Осъзнайте се малко.

Някъде да си видял да хваля тоя сайт? Питам за отзиви просто.

И не че нещо, но регистрацията ми е от 12 апр 2008, как реши че ми е нов акаунта не знам. Това че не съм писал досега, не значи че не съм следил и ползвал форума за информация.

Ако е против правилата някой с 0 мнения да публикува теми за отзиви тук, просто изтрийте темата няма проблем. Писах тук за да съм от помощ, а не за да си губя времето да се обяснявам на неадекватни нападки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не знам дали съм уцелил правилния подфорум, но ме интересува някой ползвал ли е услугите на izgodnosait.com за да си поръча сайт. Аз вече го направих, но преди да споделя опита си искам да видя дали има други доволни/недоволни клиенти.

Кажете от какво сте недоволни от тях,така ще предпазите други да направят вашата грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилното заглавие на темата би трябвало да е посочете ми еди какъв си сайт където могат да ми свършат еди каква си услуга, или къде най-добре да ми свършат дадена услуга, щото не е задължително, човека който може да се справи с това да има сайт...

Във въвеждащият коментар, ако е дълго в заглавието, може да се допълнят изисквания като:

Препоръчвайте места или хора, чийто услуги от еди какъв си тип сте ползували и сте доволни, евентуално отговори с имена и линкове споделяйте на ЛС, за да не става реклама.

Така както е почната темата, направо си мирише, че се търси да се говори нещо за споменатият сайт в един друг сайт при това много известен, чийто теми често се индексират в челните места на интернет търсачките, а именно в Калдейта. Каквото и да е говорене в Калдейта за определен сайт, би го направило известен и видим...Така че би му донесла голяма полза, дори нейният размер да е ограничен(в началото) от наличието на негативни отзиви в темата. Иначе казано - лоша реклама няма, всичко което в нета те прави видим е от полза, защото привлича погледа и тъй като браузват хора с всякакви интереси и количество  и качество на сивото вещество, несъмнено, дори при лоши отзиви, видимостта ще привлече клиенти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да е реклама, щом така го тълкувате. Ако хората прочетат за какво става въпрос, ще внимават. Как да ги предупредим иначе, без да кажем за кого става дума?

Мислех първо да изчакам за отзиви на други клиенти ако има във форума, но нищо - ако има да пишат и те.

Моя случай е такъв - в началото се разбрахме да сложим само страница за контакти докато доизмисля цялата структура. Да ама му направили акт, имал още 6-7 като мене недоплатили цялата сума и ми спря сайта като щял да ми върне капарото. Реших да доплатя за да ми върне сайта и се разбрахме за дата след 1 месец до когато със сигурност ще знам какво искам да съдържат страниците. Не ми се занимаваше да търся наново човек и реших да рискувам, което си е моя грешка.

Още преди датата пратих заданието, потвърди и писмено и по телефона че ще направи нещата в срока. Срока дойде и се оказа че имал да довършва други два сайта, а моя щял след още 2 дни. През което време нищо не направи, нито можех да го открия въпреки че сам беше обещал да се обади. Естествено му писах мейл да ми връща парите ако в срок допълнителни 2 дни няма сериозно развитие по сайта. Развитието беше един бутон в менюто (грешен при това) и няколко категории.

Чудех се какво да правя, и реших да пробвам паролата която той ми даде за сайта ми в неговия сайт - влязох си без проблем, както и в пощата му. Реших като мине 3тия срок който се разбрахме, да му я сменя паролите и докато не ми върне парите или довърши сайта да напиша отзив на неговия сайт що за измамник е. След това без нищо да съм пипал да му ги върна. Да ама той странно как не разбра че съм аз и след 1 ден си възстанови нещата след малка екскурзия из България. Казах му, че съм аз, а той ме обвини в престъпление.

Смешни истории като цяло, знам че сам съм си виновен, но исках просто да предпазя хората от проблеми, ако попаднат на него.

И да, отворен съм за лични съобщения с препоръки от кой или къде мога да си поръчам елементарен от към фунцкионалност сайт за около 500 лв с добър и изчистен дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР!
      Уеб дизайн и изработка, лого дизайн, графичен дизайн на флаери, визитки, плакати. Web design, web site building, logo design, graphic design of flyers and others. 
      Da Web
      http://daweb.top
      ТЕЛ.: 0897758715
      WEB DESIGN SERVICES, SEO marketing, CMS installation, logo design, other graphic design.
      УЕБ ДИЗАЙН усуги, СЕО оптимизация, CMS инсталация, лого дизайн, друг графичен дизайн. 
      Базов сайт - HTML, CSS3, 7 страници, контактна форма, лого, промо домейн  или домейн с отстъпка ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) промо хостинг + ANDROID приложение, начална SEO оптимиизация и други екстри.
      Basic HTML5 website with CSS, 7 pages, contact ( e-mail ) form, logo + promo domain, or discounted domain ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) + promo hosting + free ANDROID app and free main SEO optimization 
      Инсталация на CMS платформа (WORDPRESS, JOOMLA, Drupal и др.) - безплатен премиум темплейт от списък с предлаганите от нас (изработката на темплейт се заплаща допълнително), промо домейн  или домейн с отстъпка ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ), промо хостинг + ANDROID приложение, начална SEO оптимиизация и други екстри.
      CMS platform instalation ( Joomla. Wordpress, Drupal, PHPBB and etc. ) plus free promo premium template from our list ( if you want custom made template you need to pay for it, or you can by from internet ), logo + promo domain, or discounted domain ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) + promo hosting + free ANDROID app and free main SEO optimization 
      SEO оптимизация: Първи стъпки - индексиране, карта на сайта, регистрация в търсачки, подбор на ключови думи, регистрация в директории по няколко категории и ключови думи, настройки на сайта, инсталация на плъгини, линк билдинг. 
      Про -  включва ''Първи стъпки'' и месечно подновяване на всички регистрации изискващи го, продължително регистриране в хиляди директории и търсачки, писане на статии, поддръжка и изграждане на блог сайт с безплатен домейн , регистрации по форуми и други уеб страници + фейсбук, туитър, ютуб и ггугъл страници, безплатни реклами в гуугъл и други медии. 
      SEO optimization: ''First steps'' - search engine registrations, indexing and site map building, keyword selection, directory registrations, website settings, plugin installation for CMS sites, link building, 
      ''PRO'' - Package includes ''First steps'' and month renew of all registrations, continued registering in thousands directories and search engines, posts writing, maintains and Blog site building with FREE DOMAIN ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) and hosting from us, forum registrations and other web pages. Facebook, twitter, G+ youtube and google business pages making, free adds in google and other medias. 
      Поддръжка на уеб сайт - включва основна SEO оптимизация, публикуване на информация, редактиране, обновяване, поправки и оптимизиране на самият уеб сайт, добавяне на продукти за онлайн магазини и други услуги по договаряне. Отстраняване на проблеми по уеб сайта. 
      Website maintenance - package includes SEO ''First steps'', posts making, changing website information, website optimizing, products for online shop and other services. 

КЛЮЧОВИ ДУМИ: dafa web design, изработка на сайт, изработка на сайтове, ниски цени, дизайн на ниски цени, dafa web design, дафа уеб дизайн, уеб дизайн, лого дизайн, дизайн на флаери, флаери, лого, дизайн на визитки, дизайн, визитки, графичен дизайн, реклама, рекламен с 
    • от streleca_stz
      Здравейте! От няколко дни когато публикувам линкове от уеб сайта ми във фейсбук страницата / на уеб сайта / ми изписва всеки път да въвеждам код за сигурност. Отделно когато искам да кликна на линка и ми показва първо съобщение, че ме предупреждават за неисигурен сайт. След търсене в Интернет не разбрах как мога да отмаркирам уеб сайта си, защото не е спам.
      Имам уеб сайт за музикална група и просто споделям директно линкове от публикации от него в социалната мрежа. Някой ако може да ми каже как мога сам да се справя или поне към кого да се обърна / търсих във фейсбук някакви контакти с екипа на мрежата, но уви - нищо /
    • от Николай Гечев
      Website2PDF
      Онлайн иснструмент, който конвертира даден уебсайт в PDF файл.
      Този инструмент позволява да:
      Конвертирате произволен уеб сайт или негова поддиректория. Подредите структурата на съдържанието. Да имате бърз достъп до всяка точка, чрез отметките.
  • Дарение

• Добави ново...