Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BaTLLeL4o

Проблем с DVD LG LH-T255

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко дена, двдто както си свиреше, почна да издава само един писклив звук когато вържа колоните, всичко друго си му работи, и не знам точно от какво е. То е ясно, че нещо е изгоряло, но не съм го носил на ремонт. Някакви предположения от какво може да е и колко ще струва да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това могат да ти го кажат само в сервиза. Ако ремонта в скъп не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди няколко дена, двдто както си свиреше, почна да издава само един писклив звук когато вържа колоните, всичко друго си му работи, и не знам точно от какво е. То е ясно, че нещо е изгоряло, но не съм го носил на ремонт. Някакви предположения от какво може да е и колко ще струва да се оправи?

а работи ли сега ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а работи ли сега ? 

Всичко друго си му работи, дори като вържа колона и издава писклив звук нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко друго си му работи, дори като вържа колона и издава писклив звук нищо друго.

а в гаранция ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а в гаранция ли е?

Твърде старо е за гаранция :D Ако беше в гаранция нямаше да се замисля, и щях да го занеса в магазина от който съм го взел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърде старо е за гаранция :D Ако беше в гаранция нямаше да се замисля, и щях да го занеса в магазина от който съм го взел.

Е тогава го отвори и виж дали има нещо нередно  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така отворих го:

Публикувано изображение

Частта където е усилвателя и другите работи: Публикувано изображение

Под този радиатор на снимка номер 2 се крие целия проблем: Публикувано изображение

Както се вижда на последната снимка, долния чип малко е се е спекъл :D Та въпроса ми е колко струва един нов? Имам човек който може да ми го смени само трябва да намеря от къде да се сдобия с такъв. До колкото разбрах тези 2 чипа са крайните стъпала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи се към сервиз. Това не е калайджийска работа. И преди да се сменя трябва да се отстрани причината за изгарянето му, за да не се случи същото и с новия. Изглежда ми като многоканален усилвател калс D и няма да е евтин. Повече като кажеш каво пише на него и от кое село си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...