Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Milen Spasov

Ъпгрейд на видео картата

Препоръчан отговор

Понежe ми зaключихте темата ще питам пак дали тази видео карта е добра за моята конфигурация или има по-добър вариант

http://nikem-bg.net/computer-components/PALIT-GTX750TI-STORMX-DUAL-2G

Intel Core i3 2120 @ 3.30GHz

4.00ГБ Single-Channel DDR3 @ 665MHz

ASUSTeK Computer INC. P8H61-M (LGA1155)

ATX PowerSupply CoolerMaster Extr.400W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е. За тия пари с това захранване е най-добрия избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разлика между тази Gainward и Palit-a. Едната е клокната и с 2 вентилатора,а тази е с по-ниски честоти и един вентилатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разлика между тази Gainward и Palit-a. Едната е клокната и с 2 вентилатора,а тази е с по-ниски честоти и един вентилатор.

Да покажа и разликата между неклокната и клокната:

Публикувано изображение

Вентилаторите нямат никакво значение при тая карта и не знам изобщо защо са сложени. Вероятно за привличане на клиенти, но това са все пак разходи и аз не разбирам. Сигурно и американците не разбират нищичко от хардуер, та колкото повече, толкова повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...