Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

raziel90

коя видеокарта е по добрата ?

Препоръчан отговор

колебая се между тези 2 видеокарти  според вас коя е по добрата  и има ли някаква голяма разлика между тях ? 

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=546653

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=547013

моля за съвет 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 660 - 297 лв.

Не се чуди ами я грабвай преди да е изтекла промоцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще влезе ли в тази кутия ? 

http://shop.by/images/delux_dlc_mv376_450w_2.jpg имам чувството че ще е големичка за нея 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще влезе, но захранването и процесора какви са? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си пише на линка Delux 450W. Ще я захрани но аз не бих бухнал карта за 300 лв. с тая бомбичка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

захранването ми е Cooler Master Extreme 500W 

Проц: AMD Phenom II X4 965 BOX   3,40 GHz

Дъно: АSRock 880GMH/U3S3 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

захранването ми е Cooler Master Extreme 500W 

Проц: AMD Phenom II X4 965 BOX   3,40 GHz

Дъно: АSRock 880GMH/U3S3 

Ще стане!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено захранването е калпаво и е рисковано да се ползва с тази карта!

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а каква друга карта бихте ми препоръчали която да не затруднява захранването ми ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а каква друга карта бихте ми препоръчали която да не затруднява захранването ми ? 

Какви игри ще се играят и на каква резолюция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е достатъчно и няма да затруднява картата по-никакъв начин! XECUTIONER явно не е прочел поста ти.

raziel90 мятай се на промоцията преди да е изтекла или ще съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1920x1080 резолюция   предимно hack and slash  игри от типа на Devl may cry , Darksiders , Prototype 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е достатъчно и няма да затруднява картата по-никакъв начин! XECUTIONER явно не е прочел поста ти.

raziel90 мятай се на промоцията преди да е изтекла или ще съжаляваш.

Ти би ли се доверил на това захранване? Много добре съм прочел поста на автора. Ако иска да рискува проблема си е негов, а ти няма да му поемеш разходите, нали? Не казвам, че няма да издържи, но е некачествено и с лоши показатели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи ми по-какъв начин ще е проблем захранването колкото и смотано да е за карта която е максимум 130W?

Това че е само с 70% ефективност не значи че е със спестени защити като Делукса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1920x1080 резолюция   предимно hack and slash  игри от типа на Devl may cry , Darksiders , Prototype 

Тези игри нямат големи изисквания. Аз например ''Darksiders'' с моята слаботелесна конфигурация я играя на макс с около 70-80 FPS на 1080p.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за бързото отзоваване  мисля да си поръчам GTX 660 2 GB na Gigabyte  надявам се че съм направил добър избор благодарение на вас  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...