Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Goodlike

Проблем с physical memory dump error

Препоръчан отговор

Здравейте имам много голям проблем със компа от скоро ми се появи този проблем.Physical memory dump error

Ако може да ми помогнете ще съм много благодарен.търсих ис гоогле но не намерих решение на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно, защото не си го написал провилно в заглавието. На български error се превежда като "грешка" а не като "еррор". Вторият проблем е мързелът да се използуваГугъл, не въобще да се опитва човек да търси, а да се научи как да го прави. Ето резултати, които опровергават невъзможността да се намери инфо. Третият е погрешното място на темата. А тя е, както изглежда в секция "Хардуер".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно, защото не си го написал провилно в заглавието. На български error се превежда като "грешка" а не като "еррор". Вторият проблем е мързелът да се използува гугъл. Третият е погрешното място на темата. А тя е, както изглежда в секция "Хардуер

добре ще истрия темата от тук ..не бях сигурен къде да я сложа и не не съм мързел !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре ще истрия темата от тук ..не бях сигурен къде да я сложа и не не съм мързел !

Ето тук е правилно да се пусне темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук е правилно да се пусне темата. 

добре ако може да изтриете темата щом не трябва да е тук ;д благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден излезна ми този проблем при компа physical memory dump error ако може някой който разбира да ми помогне. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...