Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Моля ви за препоръки търся оптимално дъно за следните компоненти :

CPU: AMD Phenom II X4 965

GPU: Gigabyte nVidia GTX 660 OC 2 GB

RAM: 8GB

PSU: Cooler Master Extreme 500W

до 100 лв , 120 макс  с поддръжка на PCI 3.0 

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до 100 лв , 120 макс  с поддръжка на PCI 3.0 

Няма такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има във високия клас но дори да имаш парите не е смислена покупка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сметка на това няма проблем да боднеш видеокарта с PCI-E 3.0 на дъно с по-старата версия на интерфейса. Обратно съвместими са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем имам чувството че спъва видеокартата ми имам мн неприятен проблем с микро насичане в повечето игри и вече се чудя къде е проблема в хардуера или софтуера :(  вчера преинсталирах Windowsa и подобрение никакво... трябва ми професионална помощ  моля за съвет  и не играя кой знае какви сериозни игри  повечето са Hack and Slash  като Prototype  , Darksiders , Castelvania DMC   гледам да са игри които им покривам изискванията  та така 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има във високия клас но дори да имаш парите не е смислена покупка.

Ето едно подходящо:

Публикувано изображение

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да правиш каквато и да е покупка по-добре го отнеси на сервиз за да ти кажат от коя част е проблема. Вчера беше пуснал тема за захранване днес за дъно утре за друго и накрая ще даваш пари на вятъра без дори да си сигурен, че проблема ще се оправи. Риска си е твой парите също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...