Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

minix

Мога ли да бутам в настройките на плеара на телевизора ми?

Препоръчан отговор

Здравейте.

Преди 2-а дена си закупих Телевизор-Монитор - 2в1

Телевизора има вграден Плеар за гледане на филми които работи чудесно но има 2-е неща които много ме дразнят и искам да ги променя но за жалост не виждам как може да стане защото не са показани като опции за промяна..

Става дума за следното.. субтитрите ги вади малки... има опция да ги направя големи и са супер, но всичко това докато изключа ТВ-то и след като го включа отново са малки и пак трябва да ги правя големи и така всеки път... Другото нещо е че цвета е много гаден - Бял е ама някак си ярко бяло и много ме дразни...

Дали съществува някакъв начин до стигна до настройките на плеара и да ги променя по дефолт да са такива каквито искам, защото от това което мога да направя по легален начин с дистанционното няма как да ги променя...

Обаждах се на ЛГ и ги попитах дали могат да ми кажат как мога да направя това чудо.. но те ми казаха, че нямат право да ми кажат такива неща....

Телевизора е: LG 24MN43

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в упътването не искаш ли да погледнем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Misty Gates

Предполагам не си разбрала какво имам впредвид.. искам да влеза един вид във сервизното меню на телевизора и да променя това което не мога да направя по легален начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж в Гугъл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. искам да влеза един вид във сервизното меню на телевизора и да променя това което не мога да направя по легален начин.

В мрежата е описано как се влиза в сервизното меню на LG (в края на коментара), но рискът от блокиране е много голям, а и мигом ти пада гаранцията!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така имам същия модел само че е 19 инча и серийния номер нещо като 19мн и. тъй.Да се върнем на думата ми:Отивате в настройките и променяте шрифта, потвърждавате с ОК на всеки ред и след това гасите телевизора. (От дистанционното или панела на телевизора); (за да се запаметят). След това вкл. и би трябвало да е това което е зададено от вас като потребител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В упътването пише какво можеш да пипаш - в нормалните менюта.

Сервизното меню е само за сервизи. И в никакъв случай за клиенти, особено неграмотни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!, не става така, че четящите тази тема имащи такива телевизори да не си правят такива експерименти. Единствено могат да се запаметяват настройки за Аудио и Видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...