Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Erdoan

Проблем с буутване на Windows

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес си взех нов лаптоп без операционна система , буутнах уиндовс 7 на флашка и започнах инсталацията след като минах избирането на регион на език натиснах Install now  след това ми искара проблем искаше да покажа път до драйверите сложих диска , но то е било за Win 8.1 и нямаше как да инсталирам върнах се назад излязох от инсталацията и след логото на lenovo това ми излиза стои 3 секунди и пак наново логото и пак това. Моля помогнете ми какво да направя? Мерси предварително :)

post-348875-0-17613000-1397577741_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега малко. Имаш флашка с Windows 7 и инсталационен диск с Windows 8 така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега малко. Имаш флашка с Windows 7 и инсталационен диск с Windows 8 така ли?

Не,по-скоро има диск с драйвери,предвидени за операционна система Уиндоус 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,по-скоро има диск с драйвери,предвидени за операционна система Уиндоус 8.

Ах да колега.Прав си, не съм прочел правилно. 

Boot флашката с Windows 7 пробвана ли е на друг компютър дали работи коректно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш исталирана ОС, т.е. няма какво друго да направиш освен да инсталираш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам, случайно и USBто на компа и  USB флашката да са ти 3.0?

да 3.0 са не знам защо не ми дава да инсталирам седмицата ... Изтеглих си уиндовс 8 и безпроблемно го инсталирах и сега всичко е ок :) Но както казах 7-мицата не става ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе става, но трябва да е USB2.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе става, но трябва да е USB2.0

Не е задължително.Аз съм инсталирал от моята флашка(от подписа),само от БИОС трябва да се активира USB Legacy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...