Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,търся GPS за колело ,което мога да локализирам чрез ПС-то или телефона ,против кражба на колело.Извинявам се предварително ,ако е имало друга такава тема ,не намерих нищо в търсачката. И така търся нещо което мога да побера/скрия в /рамката на колелото/вътрешната гума / в дръжката.Не смятам да дам повече от 70 евро,ако някой знае нещо да препоръча някой он-лине сайтче ,което доставя в цяла европа. Мс предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал на живо подобно нещо. Предполагам че търсиш нещо такова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.environmental-studies.de/products/GPS-GSM-dog-collar/dog-1.html#Collar

Щом може да проследи куче ще свърши работа и за колело, стига да не го заврат в някое мазе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.environmental-studies.de/products/GPS-GSM-dog-collar/dog-1.html#Collar

Щом може да проследи куче ще свърши работа и за колело, стига да не го заврат в някое мазе.

Лол GPS за куче на колело. :D

Абе майтапа настрана, ама би свършило работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще свърши работа,разбира се. Единственото е,че когато някой ти отрадне колелото, то той ще я види тази джаджа и ще я махне. Според мен системата от първия линк е по-подходяща,защото е по-дискертна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива устройства се казват GPS Tracking Device. Понеже,съм свързвал такива,към сайтове за следене,ще ти дам съвет,първо да потърсиш сайт,а после устройството.Защото различните сайтове,работят с определени марки.Да не се окаже,че си купил нещо,което не можеш да го свържеш,където желаеш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или трябва крадците да са много тъпи или ти трябва толкова добре да го скриеш за да не го намерят. В колело просто няма къде да се постави.

Колко според теб това ще изкара на автонимен режим ? Как ще му зареждаш батерията ?

Изгубена кауза е според мен. По добре не си оставяй колелото без надзор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко според теб това ще изкара на автонимен режим ? Как ще му зареждаш батерията ?

На батерия карат,колкото един мобилен телефон.Наистина за колело не е удачно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кк за ся ,до никаде ," Обаче" хрумна ми  ,ако сложа стар мобилен в седалката на колелото  , мисля за тънките Noki по 80 лева дето са , и при кражба дали , Полицията ще може да проследи местоположението чрез IMEI  на дадения телефон ,вследователно местоположението и на колелото?А и искам да уточня ще го скрия добре ,ако може без тъпи вапроси " Как " бла бла бла , . Някой да знае ,защо това да не проработи ?

Не съм виждал на живо подобно нещо. Предполагам че търсиш нещо такова

Дам ,ама скъпички ,пък колелото не заслужава баш такива аксесоари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...хрумна ми  ,ако сложа стар мобилен в седалката на колелото  , мисля за тънките Noki по 80 лева дето са , и при кражба дали , Полицията ще може да проследи местоположението чрез IMEI  на дадения телефон ,следователно местоположението и на колелото?А и искам да уточня ще го скрия добре ,ако може без тъпи вапроси " Как " бла бла бла , . Някой да знае ,защо това да не проработи ?

Не ми се вярва,полицията да си мръдне пръста,за да търси един евтин телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва,полицията да си мръдне пръста,за да търси един евтин телефон.

е ти пък си брутален  :) ,да се надявам ,че ще си го мръднат (не съм в България) ,а пък иначе някой ако се сеща какво друго може да се направи да каже  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е ти пък си брутален  :) ,да се надявам ,че ще си го мръднат (не съм в България) ,а пък иначе някой ако се сеща какво друго може да се направи да каже  :ph34r:

Защо пък да съм брутален?Тук в Испания крадат постоянно много телефони.Познавам хора,опитвали се ,чрез полицията да си открият телефоните,и то скъпи.Отговарят им,че не се занимават с проследяване и откриване на такива.Ама,ако трябва да намерят някой престъпник,веднага се задействат и го откриват.По горе ти дадох съвет.Можеш да си купиш устройство,да го свържеш безплатно,към някой сайт,за проследяване.Правиш си обикновена регистрация в него,само с някаква поща.Измисляш си име и парола за влизане.После,на който и компютър или смарт телефон, да отвориш страницата им и да се впишеш,си гледаш къде ти е колелото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ,ама нещо не мога,да ги намеря изгодно ,пак не ми се дават по 100/200 евро за такоз нещо , ако намерите нещо по-евтиничко ,кажете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Xexun TK102 ,ще ти свърши работа.Намира се средно,за около 100 долара...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, недейте така. Има толкова иновативни GPS тракери вече. За пример ще дам две фирми TrackR и Cricket. Аз лични идната седмица ще поръчвам и се надявам да пристигне скоро. А ако някой проявява интерес да ми пише. Замислям се да започна да ги вкарвам в БГ. Масово се крадат велосипеди, а с първата фирма има осигурен сайт за проследяване и приложения за Андроид и АйОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Можеш да си купиш устройство,да го свържеш безплатно,към някой сайт,за проследяване....

Кой сайт например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...