Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Svetoslav Popov

Бавно зареждане на Windows xp

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам следният проблем. С Windows xp съм, Много бавно ми зареждас. Какво имам предвид. Когато го пусна започва да зарежда и всичко е нормални. След това ми дава да се логна в някой от акаундите, който имам, и тук идва проблема Зареждането на става много ама много бавно и вече когато се логна когато успея докато се заредят всички програми минава доста време и след това започва да работи сравнително добре Само че по някое време отново забива и умира нищо не може да се прави Харда е ОкК както и Рам паметта която е 2 GB Нея също съм сканирал и тя е ок Дахте съвет какво може да е това чудо????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога не е преинсталирано "това чудо"?

п.п.С кои програми извършихте сканиранията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една преинсталация ще го освежи - от кога не е преинсталиран ? тия на работата са същите мъртъвци , от 7/8 години не са преинсталирани  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си като за начало конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оста време не е преинсталиран може би година две може и  да е повече 

антивирусната е Microsoft Security Essentials

Конфигурация: процесор: Intel Pentium 4 2.6 GHz Cash 512 KB

ОП: 3 x 512 MB общо 1536 MB DDR SDRAM 266 MHz

С MemTest86+ съм направил тезта на паметта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти отнеме много повече време да съживяваш тази мацаница, отколкото да преинсталираш за нула време. Есеншълз вече не се поддържа за ХР, смени я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам следният проблем. С Windows xp съм, Много бавно ми зареждас. Какво имам предвид. Когато го пусна започва да зарежда и всичко е нормални. След това ми дава да се логна в някой от акаундите, който имам, и тук идва проблема Зареждането на става много ама много бавно и вече когато се логна когато успея докато се заредят всички програми минава доста време и след това започва да работи сравнително добре Само че по някое време отново забива и умира нищо не може да се прави Харда е ОкК както и Рам паметта която е 2 GB Нея също съм сканирал и тя е ок Дахте съвет какво може да е това чудо????

Отвори един Task manager, подреди процесите по CPU Usage и гледай кой процес натоварва процесора най-много, когато се получи това забавяне.

Не е задължително ОС да се преинсталира периодично. Ако си я поддържаш чистичка и подредена ще си работи дълго време, като току що инсталирана.

Но си е твое право, ако си решил да преинсталираш, за да стане по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...