Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте реших да си взема ново PC, но бюджета ми не е толкова голям за това търся нещо на което ще мога да стримвам League of legends над 60 фпс също така да може да поддържа някой по-съвременни игри като например батълфилд 4, тази красавица ще се справи ли? http://www.plesio.bg/gotovi-konfiguratsii-c-69977681/turbo-x-danube-p-298306.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото е на ниво вградена графика. Та като се абстрахираме от цената и скопената гаранция и като производителност си за никъде та забрави за BF4.

Захранването вероятно е от китайските бомбички след като не са го написали какво е. Говоря за Турбо-Х.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с готови конфигурации. Всичките са с голяма надценка, най-скапаните захранвания и скопена гаранция.

Това второто е със по-слаб процесор но по-добро видео. Ориентирай се към FX-6300 + 260X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, това което Наруто искаше да каже е бягай с 300 от готови конфигурации

Предполагам, че след малко някой ще ти предложи конфигурация до 900-1000 кинта бюджет, колкото си посочил с изброените линкове... 

Да не говорим, че от последните 3-4 дена има поне 20-30 предложения в този ценови диапазон :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми тогава някой да ми препоръча нещо по-добро за тия парички?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

И тук е посредствено захранването но е с по-добра дънна платка, рам, хард и видеокарта.

Освен това е с пълната гаранция на компонентите. Процесора, дъното и харда са с три години а паметта с пет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с това ще мога ли да подкарам батълфилд 4 и да стриимвам лига?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За подкарване ще можеш и с по-слаба машина за комфортна игра има какво да се желае още. Въпроса е финансов та ако искаш по-добре трябват повече пари. 

Може да се махне едната плочка рам и да се сложи по-добър процесор (FX-6350) или по-добра видеокарта (R7 265). Идеята е че можеш да купиш още една плочка рам и в бъдеще.

А най-удачният вариант е и двете - Количка. Предвид че втората конфигурация която си дал за пример е 50 лв. по-скъпа явно може да дигнеш бюджета.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама на мен ми трябва за стриим старата машина умря :с

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А стария хард жив ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид че съм с адски ш*бания лаптоп.Трябва ми сега нещо яко което да не сменям в близките 4 години, освен ъпгрейдите който са задължителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дал съм ти варианти та ги обмисляй. Първият е завършен вариант точно по-бюджета.

Вторият е с по-добър процесор и видеокарта та ще издържи по-дълго но по-някое време ще трябва да му купиш още рам а и излиза по-скъпо.

Но да се говори за такъв дълъг период от време е смешно при подобен бюджет. Ако отделиш 2 000 лв. по-може. Не че няма да издържи особено сравнение с лаптоп.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Amdkid Моля те оправи си платформата, не е нужно да са един сокета на професора и дъното, но поне гледай да са на един производител :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ако се и науча да пускам бутона след поствяне, може и да спра да спамя с празни коментари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, вярно. Извинявам се, просто тръгнах да правя нещо с интел и после сравнявах процесори и видях, че един FX6300 е по-удачно и както бях тръгнал...забравих да сменя дъното в количката.

http://nikem-bg.net/cart/46717p1r47524p1r1002735p1r1003975p1r48265p1r50876p1r46268p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че не искам АМД процесора някви смешни са ми в интела е истината :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами беше тръгнал да купуваш АМД. И първият и вторият за които си дал линкове са такива?

Количка

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах друг избор просто.. и ядрата му бяха стабилни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой си взе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то май гаранцията на прехвалените фирми с евтини компоненти и нея никаква я няма.

Ако не поемат цената на куриера, сметни ги по 25 лв пращане и връщане, полза от евтиното отива към зеро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид че съм с адски ш*бания лаптоп.Трябва ми сега нещо яко което да не сменям в близките 4 години, освен ъпгрейдите който са задължителни.

за тези пари (900лв.) си за никъде за 4 години... виж аз какво си сглобих и за какви пари... MB: Gigabyte Z97MX-GAMING 5/ CPU: I5-4590 /3.3G/6MB/ RAM: 2X4G DDR3 2666MHZ Kingston HYPER/ Video: GIGABYTE GV-N75TOC-2GI (GTX 750Ti)/ HDD: Seagate 1T SG SATA 6G/7200/64M/  CASE: SHENHA ATX TOWER V9 BLACK/Chieftec 600W 80% bronze series   - 1450лв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...