Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iDevil

Как да си оправя кабела на слушалки Razer Kraken Pro ?

Препоръчан отговор

Здравейте та имам , тези слушалки и ден като се прибрах котката ми е скъсала кабела на слушалки та как да ги оправя ? Двата кабела са при мене искам да си върна за 80 евро слушалки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой точно кабел е скъсан? Ако правилно разбирам, от слушалките излиза кабел, който завършва с жак с 4 контакта и отделно от това има адаптер с гнездо за този жак и в другия край два жака с по три контакта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте та имам , тези слушалки и ден като се прибрах котката ми е скъсала кабела на слушалки та как да ги оправя ? Двата кабела са при мене искам да си върна за 80 евро слушалки

Първо поговори с котката на 4 очи и се разберете да не ги къса пак и тогава ги оправяи. Оправят се лесно с нови кабели и конектори запояване и котката в клетка да не захапе поялника. Възможно е и възстановяване на старите ако не са изядени много.

Иначе с остатъка от кабелите мога да те посъветвам какво да направиш, но ще предизвикъм гнева на много защитници на животните. Пък и моята котка ако чуе ще ми издере очите, ама аз си я храня и не яде кабели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То на този модел кабела май не се вадеше.. Трябва да имаш гаранция.. Използвай я! Само не знам дали ще признаят гаранцията, след като не е станало неволно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За гаранция забрави. Все едно да искаш гаранция за счупен панел.

Очевадно не можеш да държиш поялник, та отиваш в сервиз. Можеш и да успееш да навиеш някого. Евентуално, защото може и да не става. Като го види специалиста, ще прецени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...