Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

predstoi

Здравейте досаден и спред техници незнаен проблем.

Препоръчан отговор

Здравейте момчета ,  търсих тук в форума подобен проблем като моя, но не открих,  искам да благодаря предварително на всички,проблемът е следния, имам рутер D-LINIK но е слабичък и не достига сигнала много на далеч затова си купих TP-LINK TL-WR740N и тук започва проблема  (момиче съм но горе долу се оправям ) и инсталирах рутера тръгна, има интернет и в телефона и на лаптопа обаче изведнъж внезапно спря,  рестартирах пак тръгна,  и пак спря след известно време, като казвам спря имам предвид че се губи безжичната връзка иначе на комютъра има интернет, но на телефона и лаптопа няма, сложих стария рутер всичко е окей, кво да направя с новия  чудех се, отидох там от където го купих  дадоха ми друг пак същия модел нов,  и пак същия досаден проблем какво ще ме посъветвате благодаря .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достъп до настройките на рутера? Вероятно ще трябва да направиш настройки на безжичната мрежа и проблема ти ще се реши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли достъп до настройките на рутера? Вероятно ще трябва да направиш настройки на безжичната мрежа и проблема ти ще се реши.

да имам пропуснах да кажа че идваха разни техници от интернет доставчика да оправят проблема ама почнаха да вдигат рамене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да имам пропуснах да кажа че идваха разни техници от интернет доставчика да оправят проблема ама почнаха да вдигат рамене

Често срещано явление. Сега кажи имаш ли достъп до рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно бъг във фирмуера, ако има нова версия ще е добре да се обнови, или пък да се пробва със по-стара версия ако няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега има но след малко изчезва какво настройка евнтуалано мога да направя.

Вероятно бъг във фирмуера, ако има нова версия ще е добре да се обнови, или пък да се пробва със по-стара версия ако няма.

как да го обновя ще опитам всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почни с елементарни неща като смяна на канала например. Може да пробваш как ще се държи на 13-ти канал примерно, ако клиентите които свързваш го поддържат. За да го отключиш смени region-a на рутера на България. Отделно, в случай, че имаш безжичен радио телефон в близост до рутера, го отдалечи. Същото важи и за всички др. устройства, които работят на 2,4Ghz. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще опитам  мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам сваляш торенти,гледаш клипчета в нета и т.н?

Когато се натовари рутера загрява и забива, със същия съм.

Решението на проблема е да осигуриш някакво охлаждане на рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само клипчета ами освен да го топна в кофа вода пална с лед  и квото стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....и  , ще се избавиш от този проблем.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някакви други идеи освен охлаждането

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...