Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Wicked-

Въпрос относно кандидатстване в ИУ - Варна (Винса)

Препоръчан отговор

Имам въпрос относно кандидатстването там. Понеже малко късно се навих да продължа да уча визше се оказа, че съм изтървал предварителните изпити. Сега реших да вляза с оценката от матурата и искам да попитам преди това трябва ли да ходя да се записвам нещо там или след като вече минат матурите чак тогава трябва да се запиша? И майка ми и баща знаят дори по-малко от мен за това понеже и 2мата не са учили за визше :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтървали Сте също и доста часове по БЕЛ. Ако и с математиката и другите науки се оправяте като с писането, няма шанс да влезете, изключая варианта в частен университет, ако може да си позволите цените....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пуснал темата за хора като тебе, които си нямат друга работа да си показват знанията. Пуснах я за да видя дали не съм изтървал ако има някакви срокове за записване. Смятам да вляза там с Информатика. Признавам, че не съм много добър с българския език, но добре се справям с английския.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пуснал темата за хора като тебе, които си нямат друга работа да си показват знанията. Пуснах я за да видя дали не съм изтървал ако има някакви срокове за записване. Смятам да вляза там с Информатика. Признавам, че не съм много добър с българския език, но добре се справям с английския.

Ами, като много знаеш, колегата "McLane" ти е посочил сайта. Там долу в дясно пише "Контакти". Има посочени телефони, звъниш и питаш, и не ръсиш глупости във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, като много знаеш, колегата "McLane" ти е посочил сайта. Там долу в дясно пише "Контакти". Има посочени телефони, звъниш и питаш, и не ръсиш глупости във форума.

Всеки форум със спамерчетата си.

Видях поста и линка. Писах на единия от имейлите и още чакам отговор. За да не гледам повече спамерчета локвайте темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки форум със спамерчетата си. Видях поста и линка. Писах на единия от имейлите и още чакам отговор. За да не гледам повече спамерчета локвайте темата.

И мързеливи келешчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...