Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

D101149

Защита от флоод при хостене

Препоръчан отговор

Здравейте! Знам, че пълна защита от флоод няма! Та пускам тема ако може да ми помогнете, да ме насочите към нещо с което мога поне малко да се защитавам.. Ако кажете доставчик, доставчика ми нищо не прави по този повод..Какво ще кажете за комодо firewall?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наеми си хост в Германия, примерно. Така хем няма да могат толкова лесно да го флудят, хем и действията им няма да останат без последствия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо без последствия? Не може ли и тук да е така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наемате си VPN на някоя компания и тунелирате трафика да минава през него. Друг начин няма, а firewall-а е само превантивна мярка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ви се дават толкова пари просто отвръщате на удара :))))) Рано или късно ще се откаже :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ви се дават толкова пари просто отвръщате на удара :))))) Рано или късно ще се откаже :)

Как да обърна на удара като той примерно ще има 90 download а аз 20?  :lol6: малко смешно звучи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...