Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mykmyk

проглем с натриева лампа

Препоръчан отговор

задравеите купих си ето тази лампа 
http://www.breakshop.ch/Growshop/Grow-Beleuchtung/Komplettsets/PRO-V-T-System-600-W::2520.html 
проглемат ми е следния . сврзах я както трябва не искаше да тргне светеше леко лилаво втре крушката почаках малко но ништо пробвах да вартя крушката ништо по едно време светна сичко ок свети 12 часа изгасих я и пак сштата изтория свети пак лилаво втре леко проверих фасонката кабелите смених но пак сштото някакв савет да ми дадете от какво може да е . 
мерси предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаеш ли, че натриевите и живачните лампи им трябва време да загреят? Те не светват веднага, а след минута-две, три докато светнат с пълна сила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаеш ли, че натриевите и живачните лампи им трябва време да загреят? Те не светват веднага, а след минута-две, три докато светнат с пълна сила.

20 мин см чакал и пак сштото брато .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 мин см чакал....

Това са  600W лампа. Не съм засичал за колко време загрява 300W, но за 600W ще е повече. Не е от фасунгата. Може да е от запалителния модул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връщате я в магазина, да Ви демонстрират как се пали. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са  600W лампа. Не съм засичал за колко време загрява 300W, но за 600W ще е повече. Не е от фасунгата. Може да е от запалителния модул.

да може првият пт когато я сврзах пак тека не искаше но светна изгасих я и после пак тека не иска да запали свети втре в нея леко лилаво

Връщате я в магазина, да Ви демонстрират как се пали. 

утре това щте направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...