Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Снупи Киров

Google поради някаква причина ми е със стария дизайн!

Препоръчан отговор

Просто дйзайна е стария,не знам кой какво е пипал по компа,изчистих кеш,бисквити,всичко от браузъра без запазените пароли и пак не се оправи,а не беше така!Качил съм 2 снимки да видите за какво става въпрос!

post-348526-0-29615300-1398970499_thumb.

post-348526-0-00256500-1398970500_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, късметлия.

Стой си така.

То семпло, по-семпло, па хептен семпло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така.Незнам кво става

Просто дйзайна е стария,не знам кой какво е пипал по компа,изчистих кеш,бисквити,всичко от браузъра без запазените пароли и пак не се оправи,а не беше така!Качил съм 2 снимки да видите за какво става въпрос!

Като гледам си с опера,и при мен е така,при другите браузари не е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я напиши регионалните настройки и time zone коя държава са да си направя и аз така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми то и при мен е същото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я напиши регионалните настройки и time zone коя държава са да си направя и аз така...

Еми доколкото разбрах от потребителите това е от Операта,не е от настройките,аз доста се рових да видя защо и как е станало,мислех че докато ме е нямало някой е пипал компютъра и е прецакал нещо,но май ще свикна и ще си остана така! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми доколкото разбрах от потребителите това е от Операта,не е от настройките,аз доста се рових да видя защо и как е станало,мислех че докато ме е нямало някой е пипал компютъра и е прецакал нещо,но май ще свикна и ще си остана така! :)

От Операта е ,аз я преинсталирах и няма ефект :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...