Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MrAlienBG

След прейнсиалация

Препоръчан отговор

Здравейте, туко що си преинсталирах компютъра със Windows XP Service Pack 2, и сега идва проблема ми,значи попринцип ползвам достъп до интернет през 3г флашка на Глобул но сега след преинсталацията след като инсталирах софтуера на глобул там и се опитам да отворя ми излиза че C:.....Globul Connection Manager.exe is not valid Win32 application, и така не мога да получа достъп до интернет за да започзна да си дърпам Драйвърите на компа и т.н. за момента не съм инсталирал абсолютно нищо, искам да попитам как мога да поправя това нещо защото без интернет нищо не мога да направя(поста го пиша от телефона си тей като нямам интернет :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP Service Pack 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми тоя СП 2 е временен защото преди да го преинсталирам компютъра се беше унищожил уиндолса а сега без интернет не мога да изтегля СП 3 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми тоя СП 2 е временен защото преди да го преинсталирам компютъра се беше унищожил уиндолса а сега без интернет не мога да изтегля СП 3 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами когато е бил актоален тоя win , не имало интернет тогава  :)

Виж във замунда има XP Service Pack 3 обновен до края , изтегли го , и си го инсталирай .

ПП.

Ами ти през флашката ли ще го теглиш  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе през флашката ;д той не е голям а и тя тегли бързо само че работата е там че не мога да получа интернет за да го дръпна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като знам интернета на глобул  :) а и немаш ли лимит на МБ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми 20 000 ми е лимита,и не е проблем да дръпна Уина само че работата е чене ми дава да отворя Менджъра за да се свържа...Тегля стабилно 2мб/с (когато имам нет ;д)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами освен при някой приятел да го дръпнеш  :(

Ето виваком от вкъщи 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еее няма ли някакъв начин да го пусна тоя .ехе файл без да ми дава тази грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , нещо не можеш ли да вържеш телефона през USB ? да шернеш нета ? аз от тел го пускам на лаптопа през USB или WIFI 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Нямам ЮСБ драйвърите на тела (самсунг галакси с4)2.не става да се шерне без да го активирам от компа3.дали ще стане да инсталирам през флашката имам флашка 8гб ама до колкото знам няма да стане пък и не знам дали може да се буутва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Нямам ЮСБ драйвърите на тела (самсунг галакси с4)2.не става да се шерне без да го активирам от компа3.дали ще стане да инсталирам през флашката имам флашка 8гб ама до колкото знам няма да стане пък и не знам дали може да се буутва?

Ами опитай да видиш буутва ли я, ако не ще получиш отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей сега ще отида да оставя тела да тегли Уина от замунда хващам 1-2 черти ли фи от съседа, ама после пък не мога да го кача на диск... затова няма ли някакъв начин да го пусна тоя файлхмм да буутва я, трябва ли да я изчистя смисъл само Уина да оставя или може и с другите файлове също така, ако може едно линкче от замунда за СП 3 според вас която смятате за добра ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш ли да помолиш, някой твой приятел/комшия да ти го качи на диск/флашка? Разбирам, че пишеш от телефон, но не можеш ли по-добре да пишеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съжалявам за някои грешки, не ги забелязвам иначе си ги поправям

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съжалявам за някои грешки, не ги забелязвам иначе си ги поправям

Не, не исках да кажа, че някой думи аз лично не ги разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправих си постовете където видях грешки, а за тези думи дето не ги разбирате може ли да кажете кои са, да обясня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва ли да я изчистя смисъл само Уина да оставя или може и с другите файлове също така, ако може едно линкче от замунда за СП 3 според вас която смятате за добра ?

От това което си написал имам леко усещане че няма да се справиш :(

Диск или флашка с Win се правят по специален начин . Или помоли някой да те услужи със диск или си инсталирай СП3 на тоя Windows .

ПП. А за линк - не става заради правилата . Потърси в замунда СЕ последните качени , има го дори на бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми диск със СП 2 ми дадаха само... затова съм и с него иначе стария ми Уин беше СП 3 преди да изчезне. Дори и да дръпна уина нямам неро(даже не знам дали ще тръгне) за да запиша диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбра - исках да ти кажа да инсталираш само SP3 - има го като пакет .

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го инсталирам, значи пак преинсталирах компютъра на ХП обаче със СП 3 и отново ми дава същата грешка.Вече се чудя от какво може да е това... инсталирах си и драйвърите за чиповете всичко но отново не ми дава да отворя файла и ми дава че е невалино Win32 application...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам че правилно правиш инсталацията ......с формат С  и тн.

И виж дата месец година дали са верни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да форматирано е всичко е ок, забелязах че само с този софтуер ми прави така...вмомента тегля СП 3 който ми даде и до 30 мин ще дам отговор дали е станало нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но ти нали сега си преинсталирал със Win SP3 , аз ти дадох линка за да си над градиш твоя СП2 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...