Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AMD fanatic

Питане относно сайт в който ми предлагат конфигурация

Препоръчан отговор

Добър ден,искам да ви попитам относно сайта pcstore.bg.Един ден им бях задал въпрос защо не продават настолни компютри в сайта им и те ми отговориха , че в момента сайтът го оправят иначе винаги са си продавали настолни компютри и така...Питаха ме след това желая ли да ми направят комфигурация за какво ще се използва до какъв бюджет разполагам и така...И въпросът ми към вас е,някой поръчвал ли си е от тях да му зглобят компютър и ако е:качественна ли е стоката им да се доверя ли защото искам и на лизинг да го поръчам апак и също знач че фирмата им е много добра добро услубване и с една дума са страхотни, мои приятели са пазатували от там и са.доволни. Чакам за отговор и извинете за грешките ако съм допуснал пиша от телефон и бързах. :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи бюджет и с колегите ще направим конфигурация, по-добра от pcstore.bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Ако ще взимаш на изплащане бих ти препоръчал plesio.bg.По велик ден имаше промоция от пощенска банка за безлихвен кретид специално към този сайт.Аз се възползвах,одобриха ме за 20мин.единствено ти правят кредитна карта с 25лв годишна такса но на 4тия месец можеш да си я закриеш.Сайта не е лош,аз специално съм доволен нямам никакви проблеми с частите които закупих от тях.Незнам дали промоцията е валидна още и дали мопгат да ти сглобят компютъра  но можеш да попиташ.А относно конфигурацията по добре кажи един бюджет и за какво ше го използваш за да можем да ти предложим най доброто а не от сайта който и да е той да ти продадът разни застоели части

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига глупости. Говорим с догадки (макар и базирани на силно вероятни факти). Нека автора да сподели каква конфигурация са му предложили от въпросният сайт (за който сега за първи път чувам че предлагат и настолни) и за каква сума и ще може лесно да се разбере дали предложението е добро и изгодно. Също така, за да могат колегите да предложат конфигурации, автора трябва да сподели и какви са желанията му и бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и извинете че закъснях.Ами те ме попитаха дали да маправят , но аз като съм решил да взиман чак юни настолна машина им казах че засега не е нужно защото и без това до юни има бая време и може да излезне нещо ново.пс: насролната машина ще я ползвам за игри като : bf4 , cod-ghost и подобни.бюджетът ми е до 900 лева(защото съм решил на изплащане да бъде) не повече , и ако може конфигурацията да е амд , може и интел да видя .пс: а и за тези пари знам че не са много за гейминг но ако може и за в бъдеще да се ъпгрейтва. Чакам вашите предложения и въпроси. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За мен за този бюджет това е най-доброто. Въпреки, че до юни има време и цените и наличностите може да се променят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/50185p1r1143p1r43857p2r49614p1r44260p1r50074p1r46943p1rf.html ето нещо от амд въпреки че ми се искаше fx ама няма евтини дъна честно казано е лишено от ъпгрейд заради сокета fm2 само apu . Тук имаш чист четири ядрен процесор :) Кутията за тези пари е уникална просто по добра не можеш и да искаш :) ако имаш n300 супер но я няма за жалост. Захранването е чук от личен опит ти го казвам използвам го в сегашната машина дъното също е добро паметта е уникално добра за парите си :) . Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох няколко пъти колко са уникални частите ама забрави да споменеш че и процесора и видеокартата са по-слаби...

На всичкото отгоре си му набил харда с орязана гаранция въпреки че разликата е 65 стотинки.

Колкото до уникалната памет нито е по-добра нито по-евтина от A-DATA-та предложена по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Core i3-4340 Gaming Performance Не виждам за какво изобщо искаш AMD. Спрямо старите i3 Sandy bridge FX-6300 имаше някакво предимство, но Хасуел го удря в земята. 760K няма и да го коментирам, понеже е в съвсем друг ценови клас и е доста назад от 4340.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клока на 7850ката е много по-нисък от от 750Ti.Ще трябва яко да оверклокваш,за да настигнеш нвидиата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

R7 265 е вече клокната HD7850 и е на почти същата цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7850<265<750TI. Но ако смяташ да клокваш вземи 265. 750TI е фабрично клокната почти на макс и там нямаш такива възможности, а 265 ще е по-добра след клок. 7850 не си заслужава, при положение, че е 3 лв. по-евтина от 265.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи коя 750Ti. Правилната класация трябва да е R7 265 = 750Ti < Palit StormX Dual 750Ti, но и 265 се клоква доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, тази имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mxm еми мерси на всички за сега съм решил какво да взема и като доиде юни ще пусна пак една такава тема защото може и да са се сменили цени ииииии така.. :) мерси отново на всички че ми оомогнаха и лек ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...